Sitede 8191 kişi varaz bulutluAğrıaz bulutlu4.6°C

Rüyada Erik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Erik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mevsiminde erik görmek bir yitiğin bulunması yahut rızka, Hastanın erik yemesi şifa bulmasına, Mevsimi dışında görülen erik üzüntü, keder ve hastalığa delalet eder. Rüyada erik görmek, hiç beklemediği bir yakının ihanetine uğrayacağına işaret eder. Olgun erik görmenin mutluluk getirdiği yorumu yapılır. Erik toplamak emellerinize ulaşamayacağınızı bildirir.

Rüyada vaktinde erik görmek, rızık ile tâbir olunur. Yine erik görmek, bir yitiğin bulunmasına delâlet eder. Rüyada mevsimsiz olarak görülen erik, hastalık, üzüntü ve kedere işarettir. Bir hastanın rüyada erik yediğini görmesi, hastalıktan şifa bulacağına delâlet eder. Yine erik rüyası, aile içinde geçimin çok güzel ve muntazam olduğuna işarettir.

Rüyada meyvesi siyah erik görmek, iyi bir hekime delâlet eder. Erik rüyası, erik ağacının cinsine göre değişir ve mana taşır.
Seyyid Süleyman demiştir ki: Mevsiminde kırmızı yahut siyah ve aynı zamanda tatlı erik görmek; mal husulüne delalettir.
Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Rüyasında erik yiyen, hasta ise, şifa bulur. Hasta değilse sağlıklı yaşamaya devam eder.

Olgun erikler mutluluğun işaretidir. Rüyada erik topladığınızı gördüyseniz, hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir. Ağaçta görülen erik, zenginliği haber verir. Eriğin rengine ve güzelliğine göre yorumlanır.Yine bostan içinde erik ağacı olduğunu görmek, ilim ve edep öğrenecek bir evlâda alâmettir.

Rüyada ve mevsiminde erik görmek ne renk olursa olsun, eger tatli ise eline mal geçecegine isarettir. Rüyada erik yedigini gören eger hasta ise iyilesir, isi bozulmus ise düzelir. Bir baska rivayete görede: Vaktinde görülmesi riziktir. Mevsimsiz olarak görülürse, hastalik yahut üzüntü ve kederdir. Hasta, rüyasinda erik yedigini görse hastaligi iyilesir.

rüyada erik görmek

Rüyada papaz eriği görmek kişinin yaşadığı psikolojik sorunlarından kurtulmaya başlayacağını gösterir. Rüya sahibi bundan sonra mutlu ve güzel günler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çocuğu yok ise sevdiği birisi ile yapmayı planladığı bir konuda problemler ve sıkıntılar yaşayacağını ifade eder. Kişinin düşmanları tarafından kurulan bir tuzağa düşeceğini anlatır. Rüya sahibinin malına birinin zarar vereceğini anlatır. Rüya sahibinin sorunlarında bir artış meydana geleceğini ifade eder. Kalıcı bir çözüm bulunmaz ise zor bir hayat yaşayacağı ve iş hayatında da yöneticiler ile sorunlar yaşayacağı anlamına gelir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
451 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

1 Yorum

Meral
Meral
4 ay önce

Rüyamda is yeri müdireme yeşil büyükçe tatlı erik verdim kendisi gülerek aldı ve yedi anlamı nedir acaba teşekkür ederim

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi