Rüyada Işık Görmek

Rüyada Işık Görmek

Bakınız; Nur. da isik görmek, gecimin kolaylasacagina ve parlak bir gelecege kavusacagina, ilim ve yetenekle donatilacagina isarettir.

Rüyada ışık bir çok sıkıntıdan sonra refaha ve huzura kavuşmak anlamındadır. Işık bir gece yarısı görüldüyse, rüyayı gören bir çocuk sahibi olacak demektir. Güneş iyi bir gelecek anlamındadır. Ay ışığı hüzünlü ve acı bir durumu bildirir. Gaz lambasının ışığı eğlenmek ve güzel zaman geçirme imkanını anlatır. Mum ışığı dert demektir. Kibrit ışığı ise kısmet işaretidir.

Her konuda başarılı olacaksınız. Eğer ışıkların söndüğünü gördüyseniz, bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Uğurdur, şifadır, huzur ve feraha kavuşulacağına işaret eder.

Her konuda başarılı olacaksınız. Loş ışık, kısmen başarılı, eğer ışıkların söndüğünüzü görürseniz uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
707 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Zehra

Zehra

2 yıl önce

Rüyamda bayıldığımı ve çok karanlık bir depoda olduğumu gördüm.Sonra kendime gelmeye başlayınca 30 mt civarı yüksekliği olan üst tarafı oval olan iki kanatlı kapının açıldığını ve yoğun bir ışıkla birlikte çalıştığim isyerimin müdür yardimcisi girdi iceri.bana yaklasti ve elime defter uzatti hic konusmadi ve gitti.Gördüğüm bu rüyanın anlamını öğrenebilir miyim?

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi