Rüyada Ampul Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ampul Görmek Ne Anlama Gelir?

Parlak ışıklı bir ampul iyi bir umut, gerçekleşecek istektir. da yanar halde ampul görmek, muvaffakiyete, izzet ve devlete delâlet eder. Rüyada billurdan veya camdan ampul görmek, Allahu Teâlâ'-nın yardımına mazhar olmaya, taat ve ibadete devama delâlet eder. Rüyada bir ampul yaktığını görmek izzet ve devlete nailiyete işarettir. O kişinin sıkıntısı varsa, feraha kavuşur, hasta ise sıhhat bulur.

Rüyada ampul görmek, mutlu günlere işaret eder. Her durumda iyiye yorulur. Mutluluk anlamına gelir. Eğer renkliyse veya yanıyorsa, daha iyidir.

Rüyada bir kimsenin kendisine ampul verdiğini görmek, o zat vasıtasıyla hayır ve menfaata, izzet ve devlete ermeye alâmettir. ampul bulmak bulduğunu veya satın aldığını görmek, güzel, şerefli ve ahlâk-ı hasene sahibesi bir kadınla evlenmeye delâlet eder.

Yine bir kadının rüyada ampul aldığını, yaktığını görmesi, eğer bekâr ise, salih, şeref ve itibar sahibi bir kimse ile evlenmeye işarettir. Yine denilmiştir ki, caminin lambalarını görmek, o asrın fıkıh âlimlerine delâlet eder.

Rüyada ışık saçan ampul görmek, huzurlu ve neşeli günlerin yakın olduğuna, ilaç ampulü görmek, hafif bir kedere delâlet eder. Rüyada yanan bir kandil veya gaz lambası görmek, gelecek günlerin parlak olacağına, sevinç ve sürura delâlet eder.

Sönük ampul hastalığa, Yanar vaziyette ampul görmek mutlu ye, başarıya, ibadet ve bununla gelen iç huzuruna, Birinin ampul verdiğini ya da satın aldığını görmek evlenmeye, Ampulün kırılması hastalanmaya delalet eder.

Rüyada bir dükkandan bir elektrik ampulü aldığını gören aydınlık günlere kavuşur veya bir çocuğu olur, bekarsa evlenir. Rüyada ışık saçan ampul görmek, huzurlu ve neşeli günlerin yakın olduğuna işarettir.

Rüyada bir camideki ampulü yaktığını görmek, salih ve âbid bir evlat ile tâbir olunur. Rüyada birçok ampul görmek ve yakmak, din ve takvaya
işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
196 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi