Rüyada İskele Görmek Nedir? Ne Demek?

Rüyada İskele Görmek Nedir? İnşaat, Vapur İskelesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada iskele görmek halkın işlerinin, onun üzerinde olduğu bir kimse ile tabir olunur. Maddi ve manevi kazançtır. İyi bir olarak tabir edilir. Rüyada inşaat iskelesi görmek; İskeleyi sağlam ve geniş bir şekilde görmek, halkın işlerinin yolunda olmasına; çürük dar, bozuk iskele görmek, halkın işlerinde düzgünlük ve zorluğa işarettir. Kişinin rüyasında inşaat iskelesi görmesi, yapacağı işlerde dürüstlükle davranacağı ve helal kazanç elde edeceği demektir. Rüyada iskele görmek gurbetteki bir kimsenin döneceğine işaret sayılır.

Kendisini bir inşaat iskelenin üzerinde duruyor görmek, halka işlerinde kolaylık gösteren bir yere geçtiğine tabir edilir. Rüyada iskeleye çıkmak, yolculuğa çağrışım yapar. İskeleden düşmek ayrılığa işaret sayılır. Rüyada görülen tahta iskele intizamlı dürüst bir arkadaş olarak da yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında tahtadan yapılmış inşaat iskelesi görmesi gelecek sevindirici habere işaret eder. Rüyada rıhtım görmek , bir seyahate çıkacağınıza işarettir. Rüyada iskele görmek, rızkını temin etmek için yapacağı yolculuğa yorumlanır. İskele rüyası herşeyin yoluna gireceğine ve sıkıntıların biteceğine işarettir. Demir iskele görmek, seven iki gönülün buluşacağına yorumlanır.

Rüyasında iskele gören kimsenin işleri düzene iyi olacak demektir. İskelenin yıkıldığını görmek işlerinizin bozulacağına ve sıkıntıya düşeceğinize işaret eder. Bazen de rüyada iskele görülmesi deniz yolculuğuna çıkmaya işaret eder. Rüyada iskele tamir ettiğini ve ya yaptırdığını görmek, halka yardım etmeye, iskeleyi yıktığını görmek, halkın işlerini zorlukla yürüttüğüne delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Kişinin rüyasında iskeleyi sağlam ve geniş bir şekilde görmesi, işlerin yolunda olmasına, dar, bozuk ve çürük bir iskele görmek ise işlerin bozulmasına ve zorluğa işaret eder.

Rüyada Deniz İskele (Vapur İskelesi) Görmek

Rüyada vapur iskelesi görmek, sevindirici bir habere veya yolculuğa delalet eder. Rüyada liman görmek, korkudan emin olmaya, rızık veya başka bir amaç için girişimlerde bulunmaya işarettir. Bazen vapur iskelesi görmek, sakin ve huzurlu bir hayat yaşamaya işaret eder. Rüyada iskele görmek, haber almaya, arzu ve ümitlerin gerçekleşmesine işarettir. Bazen iskelede yürümek görmek, yolculuğa çıkmaya, uzaktaki bir tanıdığın gelmesine veya misafire işaret eder. Rüyada iskele görmek, ayrılığa ve gurbete de işaret eder. İskele görmek, insanın beklentilerine ve özgürlük arzusuna işaret eder. Gemilerin yanaşmadığı, insanların bulunmadığı boş bir iskele görmek, arzu ve ümitlerin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Sağlam ve büyük iskele görmek, işlerdeki rahatlık ve genişliğe işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
38 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi