Rüyada İskele Görmek

Rüyada İskele Görmek

da iskele görmek halkin islerinin, onun üzerinde oldugu bir kimse ile tabir olunur, iskeleyi saglam ve genis bir sekilde görmek, halkin islerinin yolunda olmasina; çürük dar, bo zuk iskele görmek, halkin islerinde düzgünlük ve zorluga isaret tir. Kendisini bir iskelenin üzerinde duruyor görmek, halka isle rinde kolaylik gösteren bir yere geçtigine, iskele tamir ettigini ve ya yaptirdigini görmek, halka yardim etmege, iskeleyi yiktigini görmek, halkin islerini zorlukla yürüttügüne delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada iskeleyi saglam ve genis bir sekilde görmek, islerin yolunda olmasina, dar, bozuk ve çürük bir iskele görmek ise islerin bozulmasina ve zoriu9a isaret eder. Bazen de iskele görmek deniz yolculuguna çikmaya isaret eder

rüyada iskeleyi saglam ve genis bir sekilde görmek, islerin yolunda olmasina, dar, bozuk ve cürük bir iskele görmek ise islerin bozulmasina ve zorluga isaret eder. bazen de iskele görmek deniz yolculuguna cikmaya isaret eder.

Rüyasında iskele gören kimsenin işleri düzene iyi olacak demektir. İskelenin yıkıldığını görmek işlerinizin bozulacağına ve sıkıntıya düşeceğinize işaret eder.

Maddi ve manevi sıkıntıdır. İyi sayılmaz.

Lütfen Rüyaya puan verin!
35 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi