Rüyada Dolu Yağması Görmek

Rüyada Dolu Yağması Görmek

Temiz ve yararlı şeylerle dolu olan kab kacak rızka ve devamlı gelire, Kişinin doluma ulaşmasına ve tokgözlülüğüne delalet eder. Az yağan dolu ucuzluğa, bir yere zarar vermeyen dolu Allahu Teala nın rahmet ve yardımına, Ekili şeylere zarar veren dolu azaba, belaya, düşmanlığa, kıtlık ve hastalığa delalet eder. da dolunun yağdığını ve fakat zarar eriştirmediğini görmek, Allahu Teâlâ'nın inayeti ile tâbir olunur.

Bir kimsenin rüyada yağan doluyu yerden toplayıp kaplara doldurduğunu görmesi, hayır, rızık ve berekete delâlet eder. Bazı kere de dolu rüyası, geçimin darlığına, sıkıntı ve meşakkatlere delâlet eder. Rüyada dolunun üzerine yağdığını görmek, elden çıkacak mala işarettir.

Zamanında yağan dolu ise, üzüntü ve kederlerin gitmesine, düşmanın ve hainlik yapmak muradında olanların kahrolmasına delâlet eder. Rüyada dolunun nebatlar üzerine yağması ve fakat hiç birine zarar vermemesi, kimseyi de mutazarrır etmemesi o yere inecek bolluk ve ucuzluğa delâlet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1643 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

2 Yorum

Seyfi Akyol

Seyfi Akyol

1 yıl önce

Rüyamda 1.5 metreye yakın kar vardı ama üzeri kararmaya yakın ince bir poşet gibi tabaka ile örtülü idi karın renginde değişiklik olduğunu farkedip tabakayı kaldırdım ve beyaz renkte olduğunu görünce sevindim ve o tabakadan biraz yırttım sonra karla karısık yağmur yağmaya başladı ve kar aniden dolu yha dönüştü normal şekilde 4-5 cm yükseldi o sırada ben korunmak için kapı eşiğine geçip doludan korundum eğilip doludan 1 avuç kadar aldım baktım sadece dolu yağarken ablam ile konusuyorduk ama sanki ben ona biraz kızar gibiydim bu rüya neye delalettir hocam yorumlarsanız çok sevinirim

Huda

Huda

1 yıl önce

Rüyada yağmurun yağdığını gördüm ama sonra bir baktım ki yerde dolu taneleri var bende onlardan birini yedim

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi