Rüyada bulgur görmek ne demektir?

Rüyada bulgur görmek ne demektir?

da bulgur gören kişi zengin olur demektir. Bulgur almak, başarının ve güzel arkadaşlıkların haberidir. Bulgur kaynatmak, kırdırmak ve onu eve taşımak bereketle yenecek rızka, işlerin yolunda gitmesine işarettir. Rüyada bulgur pilavı zekatı verilen ve bundan dolayı bereket hasıl olan nimete delalettir. Rüyada bulgur görmek, zorluk ve meşakkatle kazanılan şerefli bir mal anlamına gelir. Rüyada bulgur satın almak, nimete, servete, berekete erişmeye işarettir.

Bulgur bulmak, evde bolluk anlamındadır. Rüyasında evine la bulgur girdiğini gören kişi, tahmin bile edemeyeceği bir bolluğa kavuşur. Bulgur aramak, yolculuğa çıkan bir kimsenin arkaya bıraktığı rızka delâlet eder.

Bulgur fabrikası, o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözüme ulaşacağına yorumlanır. Bulgur fabrikası kazanç ve menfaate delâlet eder.

Bulgur dağıtmak ticarette başarı kazanacağınıza, Bulgur elemek, kulların ibadetine işarettir. Bulguru elekten geçirdiğini görmek, üzüntü, keder ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

Bulgur ambarı
Ambar ve mahzenini dolu görmek, geniş rızka, ziraatın gelişmesine, ucuzluk ve bolluğa, hastalıktan şifa bulmaya çıkar. Rüyada bulguru ambarlara yada mutfağa taşımak, tüccar için kazanca, memur ve işçi için de maaşlara yapılacak zama işaret eder.

Buğday Bulgur
Aile halkının işlerinin kolaylığına ve rızıklarının genişliğine, hastalıklardan şifa bulmalarına delâlet eder.
Bulguru hediye etmek hayırlı bir evlâda ve vefalı dosta delâlet eder. Kendisine hediye olarak
bulgur verildiğini görmesi, yahut satın alması, bol ve geniş rızka tabir olunur.

Bulgur Pilavı
Bulgur pilavı yediğinizi görmek birisinin sizin hakkınızda iyi ve öğücü sözler söylediğini haber alacağınızı işaret olarak kabul edilir. Bulgur pilavı yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Bulgur pilavı yemek, helâl mala ve geniş rızka delâlet eder.

Bulgur çorbası
Bulgur çorbası pişirmek, ondan yediğini görmek, rüya sahibinin faydalı ve iyilik sever biri olduğuna delâlet eder. Bulgur pişirmek rızık ve daimi olan faydalara işarettir.

rüyada bulgur

Lütfen Rüyaya puan verin!
345 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi