Rüyada Pirinç Görmek

Rüyada pirinç görmek genel anlamda mal, mülk ve para biriktirmek şeklinde tabir edilir. Fakat pirinç rüyası tabir edilirken, çiğ, pişmiş, tarlada pirinç yahut rüyada pirinç vermek, kavurmak, haşlamak, istemek, dökmek, almak ve yemek şeklinde görülebilir. İşte tüm detaylarıyla rüyada pirinç görmenin anlamı ve yorumu.

Rüyada Pirinç Görmek Ne Anlama Gelir? Neye İşarettir?

da çiğ görmek zorlukla elde edilen malın işaretidir. Rüyada Pirinç aynı zamanda, helal kazanca, bolluğa, mal ve nimete yahut zenginlik ve paraya işarettir. Ayrıca pirinç zorlukla elde edilen malı gösterir. Rüyada Pirinç toplamak ve onu bir yere yığmak mala, Pirinci harman edip kabuklarından temizlemek mal ve ev halkından birinin ticaret yapmasına çıkar. Rüyada pirinç dünyalığa yönelik sözlü ve fiili zararı def etmeye, Pirinç pişirmek yahut pişmiş pirinç yemek çoğalan mala ve ticarete delalet eder.

rüyada pirinç görmek

Rüyada Pirinç Görmek Anlamı ve Yorumu

Rüyasında pirinç gören, zengin olur. Rüyada pirinç gören kişi zengin olur demektir. Başarının ve güzel arkadaşlıkların haberidir. Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Pirinç, başarının ve güzel dostlukların işaretidir. Rüyada pilav yediğinizi gördüyseniz, zenginliğin ve mutlu bir hayatının simgesidir.

İmam Nablusi pirinç rüyasını şöyle tabir etmiştir: Pirinç görmek, kendisine meşakkat, zahmet, hüzün ve keder getirecek mal, eğer pişmiş olarak görülürse ticarete delâlet eder.

Hayırlı mal, mülk, paradır. Çuvalla pirinç, şaşılacak kadar büyük paradır. Rüyada Pirinç görmek, mal ile tabir olunur, Pirinç yediğini görmek, zahmet çekerek elde edeceği mala delalet eder. Pirinç topladığını ve bir yerde sakladığını görmek iyidir. Pişmiş pirinç görmek, çok büyük rızıkla yorumlanır. Pilavın üzerine yoğurt koyduğunu görmek, iyi değildir.

Ebu Said El Vaiz e göre, rüyada pirinç görmek, meşakkat ve zorlukla elde edilecek mal topluluğudur. Pirinç pişirdiğini görmek, çoğalan ve artan maldır. Pirinci harman edip kabuğundan çıkardığını gören, malını kıymetlendirmek için çalışır. Bir başka rivayete göre de: Pirinç görmek, kendisine meşakkat, zahmet getirecek mal, eğer pirinç pişmiş olarak görülürse ticarete işarettir. Rüyada Pirinç; mal ve para sahibi olmaya işarettir.

Başarının ve güzel dostlukların işaretidir. Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Rüyada pirinc görmek; mal ve para sahibi olmaya isarettir. basarinin ve güzel dostluklarin isaretidir. pilav yediginizi gördüyseniz, bu zenginligin ve mutlulugun isaretidir.

Birinin rüyasında pişmiş pirinç görmesi, ticaret ve kazanca alamet eder. Çiğ pirinci görmek, meşakkat, zahmet, hüzün ve keder verecek bir mala delalet eder. Çünkü pirinç çiğ olarak yenmez.

Rüyada Pirinç Pişirmek

Pirinç pişirdiğini görmek, çoğalan ve artan mala işarettir. Rüyada pirinç toplamak ve bir yere saklamak, tabirce daha iyidir.

Rüyada Pirinç Dökmek, malla yorumlanır. Rüyada pirinci harman edip kabuklarını soymak, malını töhmetten kurtarmaya, zekâtını vermeye işarettir.

Rüyada pirinç ekmek, mal kazanmak için didinip durmaya, rütbe ve makam elde etmek için büyük gayret sarfetmeye işarettir.

Rüyada pişmemiş pirinç yemek, geçimini zahmetle kazanmaya işarettir. Rüyada pirinç topladığını ve bir yerde sakladığını görmek, birikmiş mala ve ekonomik genişliğe işarettir.

Rüyada pirinç haşlamak, mal ve rızıkla yorumlanır, pirinç kavurmak ise artan ve bereketlenen mala işarettir.

Pirinç haşlanmış pirinçten yemek ise, helâl mala, temiz kazanca işarettir.

Rüyada pirinç istemek afiyete işarettir. Rüyada birine pirinç vermek mülk alıp satan emlakçıya işaret eder. Kimi zaman da verilecek bir ziyafete veya yakında yapılacak bir düğüne çağrışım yapar.

Sıkıntılı bir kimse rüyasında pirinç bulgur mercimek görürse, rüyayı görenin sıkıntıdan kurtulup ferahlayacağına işaret sayılır. Rüyada pişmiş pirinç görmek ise, rüya sahibinin şansının açıldığına işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
3020 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

5 Yorum

Şerife

Şerife

1 yıl önce

Rüyamda pirinç li ıspanak yapıyordum

Fatma

Fatma

2 yıl önce

Annem ve ablamla mahalledeydim torbalarla pirinç gördüm yabancı adamınidi sonra annem ve ablamla arpa doldurdum torbalarla sokakta erişte çorbası pişirdim

White Rose

White Rose

2 yıl önce

Rüyamda başıma pirinç yağıyordu. Yanım da annem vardı. Etrafımda yengelerim vardı. Meyve ve sebzelerle ilgileniyorum. Ama ben sadece üzüm ile elmə gördüm daha sonra da tabi başıma pirinç yağdı. Anneme söyledim ve başımı eğip başımdaki pirinçleri oturduğumuz örtünün üstüne döktüm. Ve annem ye ye tatlıdır onlar dedi pirinçleri çoğalıyordu bembeyazdı ve sanırım tatlıydı. Sonra da Uyandım..umarım rüyamı yorumlarınız şimdiden teşekkür ederim

Cigdem

Cigdem

2 yıl önce

Rüyamda ben pirinç pilavı yapıyordum sevdiğim kişide bana torbayla pirinç getirip veriyordu ne anlama geliyor

Ülkügülü56

Ülkügülü56

2 yıl önce

Rüyamda bir kamyonette pirinç gördüm kamyonet doluydu başında yaşlı bir adam vardı ve pirince kahve karıştırıyordu tabiri ne dir acaba

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi