Rüyada Bavul Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bavul Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ne şekilde olursa olsun bavul görmek, mutlaka yolculuğa çıkılacağına işaret etmekle birlikte içi dolu bavul yolculuktaki kazanç demektir. Kişinin rüyasında boş bavul görmesi, planlanan yolculuğun bazı sorun ve sıkıntılar yüzünden olmaması yahut ertelenmesi anlamına gelir.

Rüyada ağzı açık ve içi boş bavullar, temiz, iyi haber ve sevindirici bir mesaj demektir. İçinde eşya, giyecek olan ve ağzı açık bavul ise dedikodu, iftira ya da fitnecilik anlamına gelir. Bavulun kapalı olması içyüzü bilinmeyen ve birden şaşkınlık yaratacak habere delalet eder.

Rüyada bavul görmek yoldur. Elinde bavul sokakta, caddede yahut yolda yürüdüğünü görmek uzun bir turistik bir yolculuğa çıkacağına, bavula bir takım öteberi koyduğunu görmek, dünyalık mallara yahut bir servete sahip olacağına işarettir.

Çarşıdan yahut bir pazar yerinden bavul satın almak, yakında nikâh, nişah yahut evleneceğine, elinde veya evinde bomboş bavul olması, işlerinizin bir dönem uzayacağına delalet eder.

Rüyada bavul veya büyük bir sandık görmek, bavulu ister açın ister açmayın, size bir yolculuk, gezi, sefer yahut seyahatin görüneceğini gösterir. Rüyada bir bavula eşya yerleştirmek, adresinizi sık, sık değiştireceğinize işarettir.

Bir bavuldan eşya çıkararak yerlerine kaldırmak, gitmekte olduğunuz yerde uzun bir vakit kalacağınıza işarettir.

Bir başka söylentiye göre de: Rüyada içi dolu bavulun, rüya sahibinin yakında hayırlı ve uğurlu bir sefere çıkacağına, içi boş bavullar ise, rüya sahibinin çıkacağı yolculuğun bir engelleyiş yüzünden yarım bırakarak yolculuktan geri döneceğine işarettir.

Rüyada bavul toplamak, yolculuk, gezi, sefer, safari, seyahat, piknik anlamlarına gelir. Bavul hazırlayıp toplamak, malumdur ki, bavul sefere gidenlere lâzım olur. Bu sebeple rüyada bavul görmek, yolculuk ile ifade edilir.

Bavul doldurmak, bavulu doldurduğunu görmekse, sık sık ev, mekân yahut adres değiştirmeye delalet eder. Bekâr birinin rüyada bir bavulu aldığını görmesi, yakında evleneceğine işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
242 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi