Rüyada Baston Görmek

Rüyada Baston Görmek

Değnekle yürümek sözü dinlenir olmaya, Elinde asası olduğunu görmek şeref, kudret ve varlıktır. Asanın kırılması görevden azledilmeye, Baston görmek itimat edilir kimseye, Elindeki bastonla bir yere vurmak oradan elde edilecek menfaate, Eli sopalı birinii görmek despot bir adama delalet eder.

Baston güç anlamına gelir. Elinde baston tutan kimse hayatta çok yükselir.

da baston görmek hayirlidir. Rüyada elinde bir baston oldugu halde sokakta yürüdügünü görmek, kendisine sadik bir dostunun bulunduguna; bastona dayanip bir yerde dinlendigini görmek, larinin kendisinden bazi menfaatler bekledigine; bastonunun kirildigini görmek, çok sevdigi bir akrabasinin ölümüne; elindeki bastonun birden bire altin veya gümüs gibi kiymetli bir madene dönüstügünü görmek, büyük bir mevki sahibi olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada baston görmek, rüya sahibinin günlük islerini görmek için etraftan yardim istemek zorunda kalacagina isarettir. Bir dostunun kendisine bir baston verdini görse, dostunun kendisine önemli bir konuda yardimci olacagina isaret eder.

Bir ortakla iş yapacağınız anlamına gelir.

Rüyada bastonla yürümek

Rüyada bastonla yürümek sözü dinlenen anlamına gelir. yine bastonla yürümek varlık, şeref, kudret ile yorumlanır.

rüyada baston kırılması

Rüyada baston kırılması işlerinde dikkat etmesine işaret eder. Rüyada baston görmek güven demektir.

rüyada baston görmek, rüya sahibinin günlük islerini görmek icin etraftan yardim istemek zorunda kalacagina isarettir. bir dostunun kendisine bir baston verdini görse, dostunun kendisine önemli bir konuda yardimci olacagina isaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
326 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi