Rüyada Balina Görmek

Rüyada Balina Görmek

Rüyada balina görmek ile ilgili çeşitli yorumlar yapılmıştır. Genel anlamda nda balina görülmesi kısmet ve gören kişinin bir iş teklifi alacağına, eğer rüyasında balinayı yakalarsa aldığı iş teklifinde başarıya ulaşıp muvaffak olacağına yorumlanmıştır. Büyük kocaman bir balina görülmesi kısmet ve rızık demektir. Balina rüyası büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır. Rüyanızda balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder.

Rüyasında balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur. Balina büyük ama beraberinde sorumluluk getiren kısmet olarak tabir edilir. Rüyada balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçmeye delalet eder.

rüyada balina görmek

Rüyada balinanın sizi yutması veya yuttuğunu görmek, uzun zamandır içinde bulunduğunuz sıkıcı durumdan kurtulacağınıza yorumlanır.


1- Rüyada balina sürüsü görmek

Fakirlikten zenginliğe, korkudan emin olmaya, şiddet halinden selamete ve hayırlı bir mülke delalet eder.


2- Rüyanda balina avlamak

Balina avlamak işlerinizin bir düzene gireceğine işaret eder. Rüyada büyük bir balina avladığını görmek, fayda ve hayra tabir olunur.

Yine rüyada kendinizin bir balinayı avladığınızı görmeniz, çoktandır görmediğiniz bir nızı göreceğinize yorumlanır. Rüyada tek başına balina avladığını görmek, önemli bir işin üstesinden gelmeye veya toplu mala işarettir.


3- Rüyanda balina yemek

Rüyada balina yemek kuvvetli bir bünyeye ve hastalıklardan uzak kalmaya işaret eder.


4- Rüyanda balina sevmek

Rüyada herhangi çeşit bir balinayı sevmek, ülfete, hayırlı rızka, işlerinizde mücadeleye, zorlukların üstesinden gelmeye delalet eder.


5- Rüyanda balina yakalamak

Rüyanda balina yakalamak isteklerinizin gerçekleşmesine yorumlanır. Yine rüyada balinayı yakalamak yaptığınız işlerde muvafaak olacağınıza yorum olunur.


6- Rüyada balina kuyruğu görmek

Rüyada görülen balinanın kuyruğu neşeli, sevinçli bir kadına tabir edilir. Rüya sahibinin büyük bir is teklifi almasına işaret eder. Eğer balinayı yakalarsa teklif aldığı işi almaya muvaffak olur.


7- Rüyalarda Birçok Balina Görmek

Rüyalarda balinalar deniz hayatının temsilcisidir ve denizin kendisi bir ülke veya bir oluşum (örneğin iş yeriniz) olarak düşünülebilinir. Rüyada denizde balina görülmesi, yolculuk yapmaya, rızkını uzaklarda aramaya işarettir. Bazen denizde balina, beklenmedik bir iş teklifi almaya işarettir.


8- Rüyada Ağzı Açık Balina Görmek

Rüyanızda ağzı açık olan bir balina hapishane anlamına gelmektedir. Büyük bir sürü görürseniz hor kazanç sağlayacağınız veya harcayacağınız büyük miktarlarda para anlamına gelmektedir.


9- Rüynada Balina Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada balina görmek bir yemini, salih insanları ve kendini Yüce Allah'a adayan insanları temsil etmektedir. Balina ayrıca depresyon, rütbe kaybı veya büyüyen bir öfke demektir. Allah'ın peygamberi Yunus'u yutan bir balinayı görmek ise kişinin korkularından kurtulmasını sağlar. Yoksul kişinin refaha ulaşacağı ve sıkıntı çeken birinin rahatlayacağı anlamına gelmektedir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
91 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi