Sitede 7164 kişi varPARÇALI BULUTLUAğrıPARÇALI BULUTLU30°C

Rüyada Balina Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balina Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada balina görmek ile ilgili çeşitli yorumlar yapılmıştır. Genel olarak Rüyada balina görülmesi kısmet ve gören kişinin bir iş teklifi alacağına yorulur. Eğer Rüyasında balinayı yakalarsa aldığı iş teklifinde başarıya ulaşıp muvaffak olacağına yorumlanmıştır. Rüyada büyük kocaman bir balina görülmesi kısmet ve rızık demektir.

Balina büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır. Balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder.

Balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur.

rüyada balina görmek

Rüyada balinanın sizi yutması veya yuttuğunu görmek, uzun zamandır içinde bulunduğunuz sıkıcı durumdan kurtulacağınıza yorumlanır.

Rüyada balina sürüsü görmek

Fakirlikten zenginliğe, korkudan emin olmaya, şiddet halinden selamete ve hayırlı bir mülke delalet eder.

Rüyada balina avlamak

Rüyada balina avlamak işlerinizin bir düzene gireceğine işaret eder. Rüyada büyük bir balina avladığını görmek, fayda ve hayra tabir olunur.

Yine rüyada kendinizin balina balığı avladığınızı görmeniz, çoktandır görmediğiniz bir akrabanızı göreceğinize yorumlanır.

Rüyada balina yemek

Rüyada balina yemek kuvvetli bir bünyeye ve hastalıklardan uzak kalmaya işaret eder.

Rüyada balina sevmek

Rüyada balina sevmek, ülfete, hayırlı rızka, işlerinizde mücadeleye, zorlukların üstesinden gelmeye delalet eder.

Rüyada balina yakalamak

Rüyada balina yakalamak isteklerinizin gerçekleşmesine yorumlanır. Yine rüyada balina yakalamak yaptığınız işlerde muvafaak olacağınıza yorum olunur.

Rüyada balina kuyruğu görmek

Rüyada görülen balina kuyruğu neşeli, sevinçli bir kadına tabir edilir. Rüya sahibinin büyük bir is teklifi almasına işaret eder. Eğer balinayı yakalarsa teklif aldığı işi almaya muvaffak olur.

Rüyalarda balinalar Deniz hayatının temsilcisidir ve denizin kendisi bir ülke veya bir oluşum (örneğin iş yeriniz) olarak düşünülebilinir.

Rüyanızda ağzı açık olan bir balina hapishane anlamına gelmektedir. Büyük bir sürü görürseniz hor kazanç sağlayacağınız veya harcayacağınız büyük miktarlarda para anlamına gelmektedir.

Rüyada balina görmek bir yemini, salih insanları ve kendini Yüce Allah'a adayan insanları temsil etmektedir. Balina ayrıca depresyon, rütbe kaybı veya büyüyen bir öfke demektir. Allah'ın peygamberi Yunus'u yutan bir balina görmek ise kişinin korkularından kurtulmasını sağlar. Yoksul kişinin refaha ulaşacağı ve sıkıntı çeken birinin rahatlayacağı anlamına gelmektedir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
32 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi