Rüyada Hilal Görmek

Rüyada Hilal Görmek

da görülen hilal, onu gören kimse icin erkek ve iyi bir cocuga veya ona yöneltilecek bir memuriyete yahut ticaretinde görecegi kar ve faydaya isaret eder. bir kimse rüyada bir yerde toplanmis bir takim hilalleri görse, o kimsenin hacc vazifesini yapacagina tabir edilir. rüyada hilali kirmizi gören kimsenin hanimi, henüz hilkati tamamlanmayan cocugunu düsürmesine isaret eder. rüyada hilalin yere düsmesi, dogacak bir cocuga isaret eder. rüyada hilale birtakim insanlarin baktigi halde göremediklerim yalniz kendisinin gördügünü gören kimse, ölür. bazen o kimse, her türlü kötü ve cirkin harekette bulunur. bir kimse rüyada ayi zaman ve vaktinin disinda hilal seklinde görse, kendisinde ferahlik ve sevinclik bulunan bir habere, kayip bir kimsenin gelmesine veya mal elde temeye tabir edilir. hilalin, dogu, kuzey veya kible gibi baska yerden dogmasi kötü seylere cabucak kaybolursa bu kötülüklerin sona ermesine isaret eder. hilali görmek düsmana galip gelmeye, bazi tabirciler de, vadeli seylerin zamaninin geldigine isaret eder, dediler. hilali görmek, intikam ve öc almak isteyen kimseye isaret eder. bazen de hilali görmek müddetlerin sona ermesine, alacaklinin alacagini istemesine, borclunun da borcunu vermek icin alacakliyi aramasina tabir edilir. bazen de hilali görmek, hacc aylarinda veya günlerinde gören kimse icin, hacca gitmege isaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
127 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

2 Yorum

İlyas

İlyas

10 ay önce

Rüyamda 2 tane hilal gördüm sarı sarı parlıyordu. İkisinin de açık ağızları birbirine bakıyordu. Sonra bunlar birbirlerine doğru yaklaştılar ve birleştiler. Büyük bir ışık parlaması oldu. Dolunay olacak zannettim ama hilal biraz büyüdü açık agzı yukarı bakar hale geldi yani u şeklini aldı. Bu neye işarettir.

nero

nero

1 yıl önce

selam aleykum ruyada ablam bana bak gokyuzunde dolunay var fotografimi cekiyordu bedene bkinca aslinda dolunay deiglde hilal oldugunu gordum pembe gokyuuznde beyaz renkli isiltili hilaldi

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi