Rüyada havuza girmek ne demek?

Rüyada havuza girmek ne demek?

da içinde saydam, temiz su bulunan havuza girdiğini gören kimsenin geleceği çok parlak olacaktır. Rüyada havuza giren bu insan, eski dert ve sıkıntılarıyla bir daha karşılaşmayacaktır şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada havuza girmek; cömert ve faydalı bir kimse demektir. Su ile doldurulmus bir havuza giren kimse, cömert ve şerefli kimseden ikram ve iyilik görür. havuzdan abdest aldigini görse, üzüntü ve kederden kurtulur. Havuzdan su ictigini görse, iyilik sahibi bir kimseden rizka isarettir.

Bekar birinin rüyasında bir havuza girerek dibine daldığını ve boğulmadığını görmesi; birine aşık olup onunla tanışmaya çalışacağınıza yorumlanır. Kişinin rüyasında suyu pis ve bulanık bir havuza girdiğini görmesi; o kimsenin pis ve ahlâksız biriyle arkadaşlık kuracağına işarettir. Havuzun dibine dalıp bundan zarar görmeyen, aşık oluduğu kişinin işleriyle ilgilenir.

Rüyada havuza girmek ve yüzmek

Havuza girip üzüntü ve kederin geçmesine, sevinç ve ferahlığa, güzel evlada, şerefli hanıma, bol rızka ve yüksek binaya yorumlanır. Rüyada havuzda yüzdüğünü gören kimse alimse ilimde arzu ettiği şeye ve isteğine kavuşur.

Rüyada havuza girmek için hazırlanmak

Havuza girmek için hazırlık yaptığını gören rüya sahibinin dininin güzelliğine, iş hayatında yeni planlara, iyi bir geleceğe ve itikadının sağlamlığına delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
2206 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Metin

Metin

2 yıl önce

Rüyada havuza girdim

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi