Rüyada Havuzda Yüzmek Görmek

Rüyada Havuzda Yüzmek Görmek

Havuzda yüzmek; hayırdır. içinde saydam, temiz su bulunan bir havuzda yüzdüğünü gören kimsenin geleceği parlaktır. Bu insan eski dert ve sıkıntılarıyla bir daha karşılaşmayacaktır. Fakat içindeki su kirli, bulanık ve yosunluysa geçmişte kaldığı sanılan olaylar, tatsızlık olabilir.

Bir kimsenin rüyada havuzda yüzdüğünü görmesi, arzu ve emeline kavuşmaya yorumlanır. İlim talep eden birinin havuzda yüzdüğünü görmesi,
o ilmi elde etmeye alâmettir.

Kişinin rüyada muntazam bir şekilde yüzdüğünü görmesi, ona ulaşacak hayıra delâlet eder. Rüyada içi safi ve berrak bir suyla dolu havuza atladığını ve o havuz içinde yüzdüğünü görmek, pek çabuk erişecek bir sevince delâlet eder.

Rüyada düz şekilde yüzmek ne demektir?
Rüyada bir havuzda düz bir şekilde yüzdüğünü ve istediği istikamette gittiğini görmek, devletin hizmetine girmeye, ihtiyaç ve maksadının büyük bir yönetici tarafından görülmesine işaret eder.

Havuzun dibinde yüzmek nedir?
Rüyada havuzun tâ derinliklerine girdiğini ve orada güzel ve hoş bir şekilde yüzdüğünü görmek, büyük ve çetin bir işi başarmaya ve büyük memuriyete delâlet eder.

Kafa üzerine yüzdüğünü görmek neye işarettir?
Bir kimsenin rüyada havuzda kafası üzerine yüzdüğünü görmesi, tevbe etmeye ve işlediği günahlardan pişman olmaya işarettir.

Editörün Seçtikleri

Diyadin ve Eleşkirt'e doğal gaz müjdesi

Türk Kızılay, Ağrı'da ihtiyaç sahiplerine kömür ve odun yardımı yaptı

Ağrı'da kadınlar atık kumaşlardan İdlib'deki çocuklar için giysi ve oyuncak üretiyorlar

DSİ'nin Son 17 Yılda Ağrı’ya yaptığı yatırımlar

Ağrı'da tipi nedeniyle yolda mahsur kalan 40 kişi kurtarıldı

Lütfen Rüyaya puan verin!
1016 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi