Rüyada Gökkuşağı Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gökkuşağı Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gökkuşağı görmek mutluluğun ve başarının işaretidir. Gökkuşağı elinizi attığınız her iste başarılı olacaksınız demektir. Gökkuşağı görmek, heyecan verici bir olaya işarettir.

Sarı rengin hâkim olduğu gökkuşağı, o bölgede görülecek salgın hastalığa, Kırmızı rengin hâkim olduğu gökkuşağı, ise kıtlık ve sefalete, savaşa işarettir.

Yeşil rengin hâkim olduğu Gökkuşağı, bolluk ve ucuzluğa, sıkıntı ve zorluklardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada Gökkuşağını tüm renkleriyle görmek, korkudan kurtulmaya ve evlenmeye işarettir. Rüyada Gökkuşağı görmek mala kavuşmaya, yüksek mevki elde etmeye, ilim, irfan veya yemin etmek anlamına da gelmektedir.

Rüyada gökkuşağını görmek, korkudan emin olmaya işarettir. Gökkuşağını kırmızı olduğunu görse, o senede savaş çıkmasına veya kan akmasına işarettir ve rüya sahibinin yaralanmasından korkulur. Eğer sarı görse, hastalığa yeşil görse, kıtlıktan kurtulmaya işarettir. Aynı zamanda rüyasında Gökkuşağı gören kimse, evlenir. Bazı tabirciler, Gökkuşağını sağ tarafından görmek, hayra, sol tarafından görmek de ucuzluğa ve bolluğa işarettir, dediler. Eğer Gökkuşağını hem sağ ve hem de sol tarafında görürse, fakirler için ucuzluğa ve bolluğa, zenginler için de sıkıntının gitmesine işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
110 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi