Rüyada Gökkuşağı Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gökkuşağı Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gökkuşağı görmek mutluluğun ve başarının işaretidir. da Gökkuşağı elinizi attığınız her iste başarılı olacaksınız demektir. Gökkuşağı görmek, heyecan verici bir olaya işarettir.

Sarı rengin hâkim olduğu gökkuşağı, o bölgede görülecek salgın hastalığa, Kırmızı rengin hâkim olduğu gökkuşağı, ise kıtlık ve sefalete, savaşa işarettir.

Yeşil rengin hâkim olduğu Gökkuşağı, bolluk ve ucuzluğa, sıkıntı ve zorluklardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada Gökkuşağını tüm renkleriyle görmek, korkudan kurtulmaya ve evlenmeye işarettir. Rüyada Gökkuşağı görmek mala kavuşmaya, yüksek mevki elde etmeye, ilim, irfan veya yemin etmek anlamına da gelmektedir.

Rüyada gökkuşağını görmek, korkudan emin olmaya işarettir. Gökkuşağını kırmızı olduğunu görse, o senede savaş çıkmasına veya kan akmasına işarettir ve rüya sahibinin yaralanmasından korkulur. Eğer sarı görse, hastalığa yeşil görse, kıtlıktan kurtulmaya işarettir. Aynı zamanda rüyasında Gökkuşağı gören kimse, evlenir. Bazı tabirciler, Gökkuşağını sağ tarafından görmek, hayra, sol tarafından görmek de ucuzluğa ve bolluğa işarettir, dediler. Eğer Gökkuşağını hem sağ ve hem de sol tarafında görürse, fakirler için ucuzluğa ve bolluğa, zenginler için de sıkıntının gitmesine işarettir.

Rüyada ebem kusagini tuttugunu görmek, heyecanli olaylarla tabir olunur. Bu kusagi sa ri renkte görmek o yer halkina hastalik gelecegine, kirmizi görmek savasa ve hafiza bozukluguna, yesil renkte görmek, ucuzluk ve nimete delalet eder. Cabir ül Magrib ye göre; gökte kirmizi çizgi gibi bir sey gör mek, o yerin devlet büyügünün kuvvetli olusuna; bu çizgiyi siyah görmek, bunun aksine tabir olunur. Yerden çikip yavas ,yavas gök yüzüne kadar uzanan bir kusak görmek, o yer halki arasinda bir olayin meydana gelecegine, bu renkler kaybolursa, o olayin etkisi olmayacagina delalet eder. Ebem kusagini parlak görmek, iyi ve hayirli, karanlik görmek fenadir. Bir baska rivayete görede: Rüyada ebem kusagini görmek, korkudan emin olmaya isarettir. Ebem kusagmin kirmizi oldugunu görse, o senede kan akmasina isarettir ve rüya sahibinin yaralanmasindan korkulur. Eger sari görse, hastaliga yesil görse, kitliktan emin olmaya isarettir. Ebem kusagini gören kimse, evlenir. Bazi tabirciler, ebem kusagini sag tarafindan görmek, hayra sol tarafindan görmek de, ucuzluga ve bolluga isarettir, dediler. Eger ebem kusagini hem sag ve hem de sol tarafinda görürse, fakirler için ucuzluga ve bolluga zenginler için de, sikintinin gitmesine isarettir.

rüyada gökkuşağını görmek, korkudan emin olmaya isarettir. Gökkuşağını kirmizi oldugunu görse, o senede kan akmasina isarettir ve rüya sahibinin yaralanmasindan korkulur. eger san görse, hastaliga yesil görse, kitliktan emin olmaya isarettir. ebem kusagini gören kimse, evlenir. bazi tabirciler, ebem kusagini sag tarafindan görmek, hayra, sol tarafindan görmek de ucuzluga ve bolluga isarettir, dediler. eger ebem kusagini hem sag ve hem de sol tarafinda görürse, fakirler icin ucuzluga ve bolluga, zenginler icin de sikintinin gitmesine isarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
137 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi