Sitede 10860 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU17°C

Rüyada Yılan Tutmak Görmek

Rüyada Yılan Tutmak Görmek

Kirmanî demiştir ki: Bir beyaz yılan görüp bunu tuttuğunu ve bu yılana malik olduğunu görmek, yüksek mertebelere nailiyete delâlet eder. Yine Rüyada yılan tutmak korktuğu şeyden eminolmaya işarettir.

Yılanı tuttuğunu gören kimseye emniyet içerisinde bir düşman tarafından mal gelir. Bir yılana sahip olduğunu ve ondan korkmadığını gören, yüksek bir dereceye nail olur. Önünde giden bir yılanı tutan, korktuğundan kurtulur.

Rüyada yılan tutmak bir yılanı tuttuğunu gören kimse, emniyet içerisindeki bir düşman tarafından mal sahibi olur Rüyasında bir yılanı öldürdüğünü gören düşmanına galip gelir.

Yine Rüyada Yılan tuttuğunuzu gördüyseniz, hayatta neden korkuyorsanız ondan emin olursunuz. Korkularınızı yeneceğinize işarettir.

Rüyada yılan tutmak için Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler; Bu Rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaşacağı zafere, sıkıntılara göğüs gererek kazandığı haysiyete, sıkıntıya düşerek kavuştuğu temiz rızka, sıkıntılarının sonunda hak edilen daha iyi kazanca ve meşakkatle birlikte beklediği büyük güce yorumlamaktadırlar.

Rüyada yilan tutan kimseyi görmek serli kimselerle geçinmeye, bugz ve düsmanligini gizli tutarak düsmani idare etmeye delalet eder. Eger yilancinin yaninda yilanlar varsa ve rüyayi gören de hasta ise ömrünün uzun olmasina delalet eder. Yaninda yilan cinsinden bir sey olmayip, ipek böcegi olursa ve rüya sahibi de isyankar ise tevbesine, fakir ise zenginligine delalet eder. Bazan da rüyayi gören kötü bir sanattan iyi bir sanata geçer. Bazan da yilan tutan kimseyi görmek birisinin ardisira gidip izine düsen kimseye, igne, kiliç ve biçak gibi dürtücü ve acitici seyleri yapan sanatkara delalet eder. Bazan da bu rüya cariye ve köle satan ve simsarligini yapan kimseye delalet, eder. Bu rüya cüzzam hastaliklarina da delalet eder. Yilanlara afsun okuyan kimseyi görmek, yalanci kimseye delalet eder

Lütfen Rüyaya puan verin!
194 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

1 Yorum

Süleyman
Süleyman
3 ay önce

Rüyamda bilmedigim bi insan bana yılan atıyordu ben ise yılanları bi çuvala dolduruyordum ama yılanlar bana hiç zarar vermedi bende aynı şekilde yılanlara hiç zarar vermedim

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi