Rüyada Canavar Görmek

Rüyada Canavar Görmek

Duygularınızla hareket ettiğinizin işaretidir. Duygularınızın ve içgüdülerinizin sizi yönetmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışın.

da canavar görmek zorlukla yorumlanır. Rüyasında bir canavarın pençesinde olduğunu görmek, düsmanlarinin çok olduguna ve kendisini her yönüyle sikistirdiklarina isarettir.

Bir canavarin kendisini kovaladigini fakat ona yetisemedigini ve kaçip kurtuldugunu gören düsman serrinden kurtu-lur. Bir canavarla arkadas oldugunu ve kendisine bir zarari dokunmadigini görmek zor bir isinin kolaylikla basarilacagina delildir.

Abdulgani Nablusî'ye göre; rüyada canavar görmek, hayirli degildir. Rüyanizda bir canavarin üzerinize saldirarak sizi parçaladigini görmeniz, çok kuvvetli düsmanlariniz olduguna ve her firsatta sizden kurtulmak için dis bilediklerine delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada canavar görmek zorlukla karsilasilacaga isarettir. Rüyasinda bir canavarin pencesinde oldugunu görmek, düsmanlarinin çok olduguna ve kendisini her yönüyle sikistirdiklarina isarettir.

Bir canavarin kendisini kovaladigini fakat ona yetisemedigini ve kaçip kurtuldugunu gören düsman serrinden kurtulur.

Ejderha benzer korkunç bir hayvan görmek, hasımlarınızı yenebileceğinize işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
577 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Raul

Raul

9 ay önce

Ruyada iki kurtun beni kovaladigini gordum ormanda bir boz diyeri siyah bozu kimse tufekle vurdu siyah da beni kovaliyordu tam yakaladinda od vuruldu kim yapdi ono gormedim,Ne anlamina gelir?

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi