Rüyada Buzdolabı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Buzdolabı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada buzdolabı görmek, para kazanmak için çok iş yapan ve menfaatli, ev reisi ile evde çalışkan evin hanımına delalet eder. Buzdolabından su içmek, zengin bir kimse tarafından mala sahip olmak demektir. Buzdolabında meydana gelen değişiklik, o reis kadında hasıl olan bir değişiklik ile tabir edilir. da bazen buzdolabı görülmesi yanlış davranışlarınızla ve yanlış konuşmalarınızla çok sevdiğiniz bir kişiyi kırabilirsiniz anlamına da gelmektedir. Bu nedenle düşünmeden konuşmamaya özen gösterin.

Rüyada buzdolabı görmek; iş hayatınızda zor durumlarınızda yardımınıza koşacak insanların çokluğuna ve faydalı bir eşe işaret eder. Rüyada görülen buzdolabı yerel idarecilerin veya devletin hazinesi anlamı taşır. Bazen de rüya buzdolabı evcimen, sözüne bağlı eşe delalet etmektedir.

Buzdolabındandan içilen içecekler, soğuk su, meşrubat yahut iç feran içecekler varlıklı bir kimseden gelecek olan malın işaretedir. Buzdolaının içi aydınlık ve içeresi yiyecek ile gıda maddalerinyle dolu ise bu rüya çok büyük kısmet demektir. Buzdolabının kapası kapalı, etrafı pis, içi boş veya kötü gıdalarla dolaysa bu rüya para sıkıntısı ve yokluk anlamındadır.

Bir rivayede göre rüyada buzdolabi, evine çok hizmet eden, faydalı bir hanımla tabir edilir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
103 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi