Rüyada Pilot Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada görülen pilot baştır, yönetici olmak anlamındadır. Bu yüzden pilot rüyası yönetici, patron, baba, hakim, öğretmen, din bilgini, kaptan gibi anlamlara çağrışım yapar. Yorumcular bu tür tanımlar göz önüne alındıktan sonra rüyada pilot görmenin tabiri yapılır. İşte rüyada pilot görmenin detayları...

Rüyada Pilot Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada Pilot Görmek Anlamı ve Yorumu

Rüyada her ne şekilde görülürse görülsün erkek, bayan, kadın, çocuk pilot görmek, sevinçli bir haber almaya veya önemli bir göreve getirilmeye işarettir. Bir kimsenin kendini pilot görmesi, o kişinin bulunduğu durumdan çok yükseklere erişeceği anlamına gelir. Pilot sını gören kişi İşsizse iş bulur, sıkıntıdaysa ferahlar. Rüyada savaş, helikopter, uçak pilotu görmek ise makam sahibi olmaya işarettir. Borçlu ise borcunu öder. Alacaklı ise alacağını alır. Hasta ise sağlığına, evli olup da çocuğu yoksa, çocuk sahibi olur. Sevdiği olup ta kavuşamamışsa muradına kavuşur. Bazen de pilot görmek seyahate çıkmaya ya da yolculuk yapmak demektir.

Rüyada pilot olduğunu ve uçak kullandığını görmek, beklenmedik olumlu gelişmelere, risk ve sorumluluk gerektiren bir işi başarıyla yerine getirmeye işaret eder. Pilot rüyası kendini ölçüp tartmak anlamına geliyor.

Bazı yorumcular pilotluğu türüne göre ayrı ayrı yorumlamışlardır. Yolcu uçağı pilotluğunu yaptığını gören bir kimsenin hayır ve menfaat göreceğini belirtmişlerdir. Jet pilotluğunu yapan kimsenin ise devlet kapısında iş bulacağına işaret etmişlerdir. Özel uçak pilotluğu, şeref ve şöhrete, Büyük uçak pilotluğu şeref ve zenginliğe, Kargo uçağı pilotluğu mala, berekete yorumlamışlardır.

Uçarı ve kendini beğenmiş kimseye, Pilot olduğunu ve bir uçağı güzelce kullandığını görmek yükselmeye, maddi ve manevi mesafeler katetmeye delalet eder. Kişinin yönetici konumuna geleceğine işaret eder. Rüyada pilot görmek; zekanız yardımı ile kısa sürede gelmek istediğiniz mevkiye geleceğinize işarettir. .

Rüyada pilot olmak yükselmeye ve büyük bir makam elde etmeye işarettir. Uçarı ve kendini beğenmiş kimseye, Pilot olduğunu ve bir uçağı güzelce kullandığını görmek yükselmeye, maddi ve manevi mesafeler katetmeye delalet eder.

Rüyada pilot olduğunuzu ve bir uçağı idare ediyor olduğunuzu görmek, zekânız sayesinde her zor şeyi kolaylıkla halledeceğinize işarettir. Bir başka pilotun kullandığı bir uçakta bulunduğunuzu ve sizin de pilot kabininde oturduğunuzu görmeniz, ortaklarınızın da ayni şekilde çok zeki kimseler olduklarına ve sizin yokluğunuzda da isleri çok iyi yönettiklerine delalet eder.

Rüyada görülen pilotlar yahut pilot kıyafeti giymek, rütbeli veya rütbesiz askere, komutana, polise ve gardiyana işaret eder. Bazen pilot eğitimi almak, bir işte aracılık yapan kimseye veya kiracıya işaret eder. Rüyanızda pilot olduğunuzu görmeniz ve uçmanız, işi ehline danışarak yapmaya, gereksiz risklerden kaçınmaya işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
43 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi