Rüyada Panter Görmek

Rüyada Panter Görmek

da panter görmek; güzel bir ask yasamaya, islerin bir süre bozulacagina, bazi yorumculara göre ise rüyada panter görmek; sporcu ise basariya, panter yarafindan isirildigini görmek; bir maci kaybetmeye, panteri avlamak; maci kazanmaya, panterle bogusmak; kiyasiya bir mactan sonra berabere kalmaya isarettir. is hayatinda basarisizliga isaret eder. panteri öldürdügünüzü gördüyseniz, bu, büyük basarilara imza atacaksiniz demektir.

Panteri öldürdügünüzü gördüyseniz, bu, büyük basarilara kazanacaksiniz demektir. Rüyada panter görmek, güzel ask yasayacagina, ancak para krizi icine düsülecegine yorumlanir. is hayatinda basarisizligi belirtir.

Rüyada panter görmek; güzel bir aşk yaşamaya, işlerin bir süre bozulacağına, bazı yorumculara göre ise rüyada panter görmek; sporcu ise başarıya, panter yarafından ısırıldığını görmek; bir maçı kaybetmeye, panteri avlamak; maçı kazanmaya, panterle boğuşmak; kıyasıya bir maçtan sonra berabere kalmaya işarettir.

Rüyada panter görmek, tatlı aşk günlerinin başlayacağına, ancak mali bir kriz içine düşüleceğine işarettir.

İş hayatında başarısızlığa işaret eder. Eğer rüyanızda bir panter öldürdüğünüzü gördüyseniz, büyük başarılara imza atacağınızın işaretidir.

Rüyada panter görmek, kiskanç bir kimse ile hayat arkadasligi yapacaginiza, bu yüzden hayatinizin zehir olacagina; panter avladiginizi görmek, sevdiginiz bir kimse için yanlis düsüncelere kapildiginiza, bunlarin asli esasi olmadigina delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
87 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi