Rüyada Beyaz Elbise Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Beyaz Elbise Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyada beyaz elbise görmek veya giymek; bol miktarda nimet bulacağınıza ve elbisenin güzelliği kadar menfaat elde edeceğinize yorumlanır. Beyaz elbise, içten duygulardır, sevgidir, mutluluktur. da beyaz görmek iyi anlamlara gelir. İslami rüya yorumcuları, "ölen bir kişinin rüyada beyaz elbiseler içinde görülmesi, onun iyi halde bulunduğuna ve cennet ehlinden olduğuna delalet eder." demişlerdir.

Dini rüya yorumcusu Cabir Mağribî: "Rüyasında beyaz elbise giydiğini görmek; zengin varlıklı biriyle arkadaş olacağınıza ve onun yardımıyla menfaat elde edeceğinize delalet eder." demiştir.

Rüyada beyaz takım elbise giymek giydiğini görmek saygınlık kazanmaya ve üzüntülerin bitmesine yorulur. Beyaz elbise giyen kadın görmek; mal ve nimet elde edeceğinize ve din yolunda büyüklük kazanacağınıza delalet eder. Beyaz elbise giyen erkek görmekse; halkın iş durumunun yolunda olduğunu ifade eder. Beyaz elbiseyi birine giydirmek dindar ve saygın biri olacağınıza tabir olunur.

Rüyada beyaz elbise giyinen bir kişi; beyaz rengin arınmışlığa ve safviyete işaret eder. Bilinçaltında yer edinmesi sebebiyle, beyaz rengin rüyalarda safiyete ve arınmışlığa işaret EDER. Rüyayı gören kişinin ya arınmış olduğuna, ya da ilkelere, saf niyetler ve amellerde şe'nlerde bulunduğuna işaret eder.

Rüyada beyaz elbise giydiğini görmek dindar ve saygın biri olacağınıza, hem dininizin, hem de ahiretinizin iyi olduğuna yorumlanır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
729 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

4 Yorum

Meryem

Meryem

4 ay önce

Merhaba rüyamda beyaz bir elbise giyinmişim evliyim ama düğünüm olacakmış düğün açık alanda fakat o kadar çok yağmur yağıyor ki düğünü erteliyormuşuz bu rüyanın yorumu nedir acaba

Fatoş acar

Fatoş acar

5 ay önce

Merhabalar ben rüyamda göğüs altının arkavtarafinda yani sırtında leke var dediler ve birde çok güzel saten beyaz elbise giydimkisa bir elbiseyi askili

CEYLAN

CEYLAN

2 yıl önce

Merhabalar, rüyamda kendi kına gecemi görüyorum ancak damat yok. Kiminle evlendiğimi bilmiyorum. Üzerimde beyaz elbise var başımda kına gecesinde örtülen kırmızı tülden var. Beni sandalyeye oturtuyorlar ve ben içten içten ağlamaya başlıyorum. Etrafımda kimse olmuyor. Akrabalarımız oluyor ama kimse etrafımda dönmüyor. Sonra birkaç kişi dönmeye başlıyor, sanki elime önceden kına yakmışlar gibi duruyorum. Ama ben sürekli ağlıyorum. Sonra başka bir rüyaya geçiyorum sanki, orada da çay demliyorum, çayı misafirlere ikram ediyormuşum. Yanımda bir erkek oluyor ve bana beni sevdiğini söylüyor. Ben de aynı şekilde ona söylüyorum. Nane çayı ve kuşburnu ya da nar çayı paketlerini görüyorum. Rüyamı yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Selin

Selin

2 yıl önce

Merhaba;
3 aylık hamileyim. Rüyamda yaşlı bir teyze beyaz bir t-shırt getiriyor ve satın almamı istiyor. Önce t-shırtü inceliyorum. Üzerinde karışık renkte pul desenler ve bebek ayağına benzeyen bir süs Çatal iğne işe tutturulmuş . Beğeniyorum almak istiyorum fskat bedeni büyük olduğunu farkediyorum . Küçük bedenimi istiyorum bohça içinden arıyorum fskat kalmamış. Ve t-shırtü almıyorum.
Rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi