Ardahan Yaşam

Resul Aslan Camii Yaz Kur'an Kursunda Uçurtma Şenliği

Diyanet İşleri Başkanlığı rehberliğinde il ve ilçe müftülükleri koordinesinde açılan Yaz Kur'an Kursları'nda çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor.

Diyanet İşleri Başkanlığı rehberliğinde il ve ilçe müftülükleri koordinesinde açılan Yaz Kur'an Kursları'nda çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor.

Ardahan - Çıldır Müftülüğü ve Çıldır Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliğiyle Resul Aslan Camii Yaz Kur'an Kursunda eğitim gören öğrencilere yönelik uçurtma şenliği düzenlendi. Cami bahçesinde düzenlenen etkinliğe İlçe Müftüsü Abdullah Doğan, Çıldır Gençlik ve Spor Müdürü Adnan Korkut, cami ve kurs görevlileri katıldı.

Düzenlenen etkinlikte öğrenciler hem uçurtmaların kurulumlarını yapıp hem de doyasıya eğlendi. Uçurtmalarını uçuran öğrenciler güzel havaların tadını çıkardı. Yaz Kur'an Kursu'na katılan öğrencilerin uçurtma uçurduğu etkinlikte renkli görüntüler meydana geldi.

Çıldır ilçe Müftüsü Abdullah Doğan Katkılarından dolayı İlçe Gençlik Spor Müdürü Adnan Korkut'a teşekkür etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Çıldır, Diyanet İşleri Başkanlığı, Korkut, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir