Bitlis Güncel

Polisler öğrencilerin mektuplarını karşılıksız bırakmadı

Bitlis'te Güroymak İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polis memurları, kendilerine mektup gönderen Çorum'daki öğrencilerin mektuplarını karşılıksız bırakmadı.

Bitlis'te Güroymak İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polis memurları, kendilerine mektup gönderen Çorum'daki öğrencilerin mektuplarını karşılıksız bırakmadı.

Bitlis: Yaklaşık bir ay önce Çorum merkez Fatih Sultan Mehmet İlkokulu'nda görev yapan ve kendi babası da terör gazisi polis memuru olan Gülten Cevizci'nin öğrencileri, Bitlis'in Güroymak ilçesindeki polis ağabeylerine duygu yüklü mektuplar yolladı. Gönderilen mektupları tek tek okuyan polis memurları, bu jesti karşılıksız bırakmayarak, öğrencilere hem mektup hem de çeşitli hediyeler yolladı.

Konuyla ilgili Bitlis Valiliğinden yapılan açıklamada, "14-20 Nisan Şehitler Haftası münasebetiyle öğrencilerimizin mektuplarına karşılık olarak Güroymak İlçe Emniyet Müdürlüğümüzde görevli personellerimiz tarafından öğrencilerimize mektuplar yazıldı. Yazılan mektuplar ve Güroymak Kaymakamı Mehmet Zahid Uzun'un hediyeleri öğrencilerimize ulaştırıldı" denildi.

Güroymak'tan mektuplar sınıf öğretmeni Gülten Cevizci tarafından öğrencilere takdim edilirken, yine gönderilen hediyeler de tek tek çocuklara verildi. Gülten Cevizci, Bitlis Emniyet Müdürlüğüne teşekkür ederek, "Bizler bugün okullarımızda rahat rahat ders işleyebiliyorsak bu vatan için canını seve seve feda eden şehitlerimizin ve emniyet güçlerimizin sayesindedir" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bitlis, Bitlis Valiliği, Güroymak, Polis, Şehit gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir