Ağrı Asayiş

Polis memuru İsmail Erdem Aksoy için Ağrı'da cenaze töreni düzenlendi

Ağrı'da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru İsmail Erdem Aksoy için cenaze töreni düzenlendi.

Ağrı'da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru İsmail Erdem Aksoy için cenaze töreni düzenlendi.

Ağrı - Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törene, Vali Mustafa Koç, Cumhuriyet Başsavcısı Adem Çalış, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüsamettin Erol, İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar, il protokolü ve meslektaşları katıldı.

Gürbulak Kara Hudut Kapısı Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli polis memuru İsmail Erdem Aksoy'un vefatı dolayısıyla düzenlenen törende, Vali Koç, merhum polis memuruna Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Törenin ardından Aksoy'un cenazesi, defnedilmek üzere memleketi Kırşehir'in Mucur ilçesinde bulunan Hamidiye Mezarlığı'na gönderildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü, Hüsamettin Erol, Jandarma, Mustafa Koç, Polis, Yılmaz İpar gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir