Erzurum Yaşam

Onun hayali Erzurum'a vali olmak

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Kocaeli'de yaşayan ilkokul 2. sınıf öğrencisi Eyşan Duru ve ailesini makamında kabul etti.

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Kocaeli'de yaşayan ilkokul 2. sınıf öğrencisi Eyşan Duru ve ailesini makamında kabul etti.

Erzurum - Erzurum'a Vali olmak istediğini her fırsatta Voleybol öğretmeni Kamil Çavdarla paylaşan 8 yaşındaki Eyşan Duru'ya öğretmeni güzel bir sürpriz yaptı. Öğretmen Kamil Çavdar, aslen Erzurumlu olan Eyşan Duru için Erzurum Valiliğini arayarak durumu izah etti ve randevu talebinde bulundu. Eyşan Duru ve ailesini Valilik makamında misafir ederek duruma duyarsız kalmayan Vali Çiftçi, sıla hasreti çeken Duru'ya vali olmanın eğitim sürecini anlattı ve hayata dair önemli tavsiyelerde bulundu.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Erzurum Valiliği, Voleybol gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir