Erzurum Yaşam

Oltu, Yunus Emre Turan için seferber oldu

Erzurum'un Oltu ilçesinde yerel sanatçılar SMA Hastası Yunus Emre Turan için ücretsiz konser programı düzenledi.

Erzurum'un Oltu ilçesinde yerel sanatçılar SMA Hastası Yunus Emre Turan için ücretsiz konser programı düzenledi.

Erzurum - SMA Tip-1 hastası Yunus Emre Turan için seferber olan Oltulular konser düzenleyerek elde ettikleri geliri bağış olarak verdiler.

Oltu kalesi önünde düzenlenen konsere yoğun ilgi gösteren Oltulular yardım sandıklarına bağışta bulundular Sosyal Medya üzerinden organize edilen etkinlikte 10 sanatçı 8 müzisyen sahne aldı. Konserde 615 bin lira para toplandı.

2 bin kişinin katıldığı konserde, vatandaşlar doyasıya eğlendiler.

Konserde Oltu Belediye Başkanı Adem Çelebi kısa bir konuşma yaptı Başkan Çelebi, "bu akşam konser alanını doldurduğunuz için çok teşekkür ederim. İnşallah kısa sürede para toplanır ve çocuğumuz sağlığına kavuşur" dedi.

Yunus Emre Turan'ın babası infaz koruma memuru Ekrem Turan ise "Kampanya olarak yüzde 45'ini topladık. Bizlere destek olan herkese teşekkür ederiz. Evladımızın sağlığına kavuşması için destek olan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. İnşallah tez zamanda çocuğumuz sağlığına kavuşur" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Erzurum, Kampanya, Oltu, Sosyal medya gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir