Erzurum Yaşam

Oltu'da siyasi nezaket adına örnek bir ziyaret

Erzurum'un Oltu ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde birbirlerine rakip olan iki isim bir araya gelerek siyaset adına örnek oldu.

Erzurum'un Oltu ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde birbirlerine rakip olan iki isim bir araya gelerek siyaset adına örnek oldu.

Erzurum - Oltu Belediye Başkanı Adem Çelebi'yi makamında nezaket ziyaretinde bulunan Nazım Koşar, hayırlı olsun dileklerini iletti. 31 Mart yerel seçimlerde Büyük Birlik Partisi Oltu Belediye Başkan Adayı olan Nazım Koşar, AK Parti'den Oltu Belediye Başkanı seçilen Adem Çelebi'yi makamında ziyaret etti. Başkan Çelebi, Oltu Belediyesi'ndeki yapmış oldukları çalışmalardan bilgiler aktardı. İş insanı Nazım Koşar, "Oltu'ya güzel eserler bırakacağınıza inanıyorum, görevinizde başarılar diliyorum." dedi

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, AK Parti, Belediye, Büyük Birlik Partisi, Erzurum, Oltu, Oltu Belediyesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir