Erzurum Güncel

Narman Meslek Yüksekokulunda ağaç dikimi etkinliği düzenledi

ERZURUM - Atatürk Üniversitesi Narman Meslek Yüksekokulu yönetim ve öğrencileri, ağaçlandırma çalışmaları kapsamında fidan dikimi gerçekleştirdi.

Erzurum - Atatürk Üniversitesi Narman Meslek Yüksekokulu yönetim ve öğrencileri, ağaçlandırma çalışmaları kapsamında fidan dikimi gerçekleştirdi.

"Toplum Yararına Projesi" kapmasında yapılan etkinlikte, 300 çam ağacı öğrenciler ve okulun yöneticileri tarafından toprakla buluştu.

Narman Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Fatma Yavuz Akın, etkinliğin üniversite tarafından düzenlendiğini söyledi.

Toplum yararına böyle bir çalışma yaptıklarını belirten Akın, "Üniversitemizin toplumsal duyarlılık adına düzenlediği etkinliğimize öğrenci, okul yönetimi ve hocalarımızla birlikte katıldık. Hep birlikte ağaç dikimini gerçekleştirdik. Güzel bir uygulama oldu herkese teşekkür ediyoruz." dedi.

Narman Meslek Yüksekokulunda ağaç dikimi etkinliği düzenledi1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Atatürk Üniversitesi, Erzurum, Narman gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir