Erzurum Yaşam

MHP'de bayramlaşma programına yoğun katılım

MHP Erzurum İl Başkanlığı'nca düzenlenen bayramlaşma programı yoğun katılım ile gerçekleşti.

MHP Erzurum İl Başkanlığı'nca düzenlenen bayramlaşma programı yoğun katılım ile gerçekleşti.

Erzurum - Tavşanlı Parkta düzenlene bayramlaşma programına Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, Genel Başkan Baş Danışmanı ve MYK Üyesi Prof. Dr. M. Hanifi Macit, Olur Belediye Başkanı Vedat Ergün, İspir Belediye Başkan Vekili Serdal Haki, İl yöneticileri, Ülkü Ocakları İl yöneticileri ile ilçe başkanları, önceki dönem il başkanları, ilçe başkanları ile yöneticileri, KAÇEP üyeleri, meclis üyeleri, Kamu-Sen, TürkAv, Türk Hukuk Enstitüsü başkanları ile yöneticileri, yüzlerce partili ve halkımızın katılımıyla yapıldı.

MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül, burada yaptığı konuşmada, "Partimize, şehrimize yakışır bir bayramlaşma töreni gerçekleştirerek birlik ve beraberliğimizi pekiştirdik" diye konuştu.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Erzurum, İspir, Kamil Aydın, MHP gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir