Erzurum Asayiş

Kafeye giren hırsızlar meşrubat içip eğlendi

Erzurum'un Uzundere ilçesinde kafeye girin hırsızlar işyerini dağıttı, meşrubat için eğlendi.

Erzurum'un Uzundere ilçesinde kafeye girin hırsızlar işyerini dağıttı, meşrubat için eğlendi.

Erzurum - Edinilen bilgiye göre, Uzundere ilçesinde bulunan bir kafe işletmesinde dün gece hırsızlık yaşandı. İsimleri henüz belirlenemeyen 15 ve 17 yaşlarındaki şahıslar, işletmeye girerek kapı ve camları kırıp içeriye girdi. Musa Han'a ait olan kafe içerisinde bulunan evraklara ve bazı elektronik eşyalara zarar veren hırsızlar, üç saat boyunca içeride meşrubat içip eğlendi. Soğukkanlı bir şekilde oturan hırsızlar, işletmede bulunan odalara girerek eşyaları yerlere döktü ve değerli eşyaları alarak karıştırdıkları eşyaların üzerine kahve dökerek olay yerinden ayrıldı. Polise yapılan ihbar sonrası şahıslar kısa sürede yakalanarak adliyeye sevk edildi. Yapılan incelemeler sonucunda hırsızların yetiştirme yurdundan kaçtıkları tespit edildi. İşletme sahibinin biriktirdiği koleksiyonluk paraları da çalındı. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Adliye, Erzurum, Hırsızlık, Polis, Uzundere gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir