Venüs freeze yaptıranlar

Venüs freeze yaptıranlar

Zamanı Dondurun ve Yaşlanmayı Geri Alın!

Medikal Estetik Hekimi Dr. Gülen Altun, bölgesel zayıflamada başarılı sonuçlar elde etmelerinin başlıca sebebi olan Venüs Freeze hakkında bilgiler verdi. İlk seansta bile 2-4 cm bir sıkılaşma ve incelme yaşayan hastada motivasyon artışı yaşandığını sözlerine ekleyen Dr. Altun, Venüs Freeze'in aynı zamanda bir anti aging yöntemi olduğunu ve ikinci başlıkla ciltteki birçok kusuru gidererek kırışıklarda ve sarkmalarda büyük iyileşmeler yaşandığını belirtti.

Cilt sıkılaştırma ve vücut şekillendirme için devrim niteliğinde geliştirilen Venus Freeze, çevresel incelme sağlarken, aynı zamanda selüliti ve yağı azalttığını belirten belirten Dr. Gülen Altun, cildi sıkılaştırarak kırışıklıkları azalttığını da sözlerine ekledi. Tüm cilt tipleri için %100 güvenli olan Venus Freeze, ileri teknolojisi sayesinde vücudun tüm bölgelerinde ağrısız ve sızısız yüksek beklentileri karşılayan, cilt toparlama ve sıkılaştırma yapabiliyor. Özellikle batın bölgesi, yüz, kollar ve baldırlarda tamamen ağrısız bir toparlanma gerçekleştiriyor. Doğum sonrası karın sarkması, kilo alıp vermeden dolayı bacak ya da kollarda oluşan deformasyon, herkesin kabusu selülit ya da kırışıklıklar etkin şekilde tedavi edilebiliyor.

Venus Freeze ile gençleşirken zayıflayın...

Standart frekans başlıklarına kıyasla 4 kat daha hızlı olan Venus Freeze sayesinde daha iyi klinik sonuçlar için uygulanan bölgenin üzerinden tekrar tekrar geçilebilir. Uygulama sürelerini kısaltarak zaman kaybını azaltırken, ilk seanstan itibaren de gözle görülebilir sonuçlar sunar. Kalıcı sonuçların elde edilmesi için yüz uygulamalarında 6-8 seans, vücut uygulamalarında 8-10 seans yapılması öneriliyor. Bu yöntem yüksek radyo frekansı kullanıldığı için kalp pili ve protez kullananlar için sağlık açısından uygun bulunmuyor.

DR.GÜLEN ALTUN HAKKINDA:

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1999 yılında mezun oldu. 1999-2001 yılları arasında özel sektörde, 2001-2005 yılları arasında kamu sektöründe hekim olarak görev yaptı. Yurt içi ve yurt dışında uygulamalı bir çok eğitim programı, kongre, fuar etkinlikleri ile deneyimlerini geliştirdi. Medikal estetik literatürünü çok yakından takip eden ve klinik uygulamalarında başarılı sonuçlara imza atan Dr. Gülen Altun, Kasım 2013 itibariyle Bahçeşehir Dermamed Kliniği'nde göreve başlamıştır.

Botox, dolgu, cilt yenileme, akne ve akne izi tedavisi, cilt çatlakları, leke tedavileri, dövme silme, ben tedavisi gibi lazer uygulamaları, gençlik aşısı, PRP ile cilt tedavileri, mezoterapi, roller gibi iğneli medikal uygulamalar, oksijenterapi, göz çevresi tedavileri ve zayıflama protokol uygulamaları gibi çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Lütfen bu yazıya puan verin!
2 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9
Yorum Ekle