Gelin Saçı Nasıl Olmalı

Gelin Saçı Nasıl Olmalı

Her gelin adayı, hayatının belki de bu en özel gününde bir prensesler kadar güzel olmayı ister. İşte gelin saçı için dikkat edilmesi gerekenler

Dikkat edilmesi gereken ilk şey kuaför seçimini doğru yapmaktır. Her zaman gittiğiniz güvenilir bir kuaförünüz yoksa, arkadaşlarınızın önerilerini dikkate alın.

Gelin Saçı Nasıl OlmalıHiç bilmediğiniz bir kuaföre gitmeyi tercih etmeyin. Karar verdiğiniz kuaförle düğün gününden en az bir hafta önce görüşüp randevu almayı unutmayın.

Gelin Saçı Nasıl OlmalıKuaförünüze nasıl bir saç modeli istediğinizi doğru bir şekilde anlatmak ve kuaförün anladığından emin olmak da çok önemli.

Gelin Saçı Nasıl OlmalıAncak gelin saçı için kafanızda tasarladığınız model, uygulamadan sonra hiç hoşunuza gitmeyebilir. Bu yüzden kuaförün önereceği, size daha çok yakışacak başka bir modele de açık olun.

Gelin Saçı Nasıl OlmalıDüğününüzden bir gün önce kuaförünüze mutlaka bir deneme saçı yaptırın. Aksi takdirde düğün gününün sıkışıklığı içinde, saçınıza uygulanan model size yakışmazsa farklı bir model denemeye zamanınız kalmayabilir.

Gelin Saçı Nasıl OlmalıPerma ya da boya gibi bir değişiklik düşünüyorsanız, bunu asla son güne bırakmayın. Çünkü bu tür değişiklikler saça zamanla oturur. En iyisi bu değişikliği bir hafta öncesinden saçınıza uygulamak olacaktır.

Gelin Saçı Nasıl OlmalıSaç modelinizin gelinliğinizin tarzıyla ve sizin kişiliğinizle uyumlu olmasına dikkat edin.

Gelin Saçı Nasıl OlmalıÖrneğin sade bir düğün yapıyorsanız ya da yalnızca gündüz kıyılacak bir nikahla yetinecekseniz, çok abartılı bir gelin başı hoş durmayacaktır.

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0
Yorum Ekle