Erzurum Yaşam

Hınıs'ta kültürel yaz şenliği

Erzurum'un Hınıs ilçesinde düzenlenen kültürel yaz şenliği etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.

Erzurum'un Hınıs ilçesinde düzenlenen kültürel yaz şenliği etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.

Erzurum - Erzurum'un Hınıs ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü ve İlçe Gençlik spor Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) programı kapsamında Hınıs İlçe Stadında Kültürel Yaz Şenliği yapıldı.

İlçedeki bütün okullardaki öğrencilerin katılımıyla yapılan programda, çuval yarışı, halat çekme yarışı, yumurta yarışı, müzik yarışması ve uçurtma uçurma gibi birçok etkinlik yapıldı.

Halay çeken öğrenciler gönüllerince eğlendi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Hınıs, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir