Erzurum Yaşam

Hastane okulunda karne günü heyecanı

Erzurum Şehir Hastanesi'nde tedavi gören ve hastane okulunda eğitim hayatlarını sürdüren 11 öğrenci de karnelerini aldı.

Erzurum Şehir Hastanesi'nde tedavi gören ve hastane okulunda eğitim hayatlarını sürdüren 11 öğrenci de karnelerini aldı.

Erzurum - Onlarda milyonlarca öğrencinin karne heyecanında uzak kalmadılar. Erzurum'da hastanede rahatsızlıklarından dolayı tedavi gören ve okullarından karnelerini alma fırsatı olamayan 11 çocuk karne heyecanını birlikte yaşadı. Çocuklara karnelerini doktorları verdi, çeşitli hediyeler sunuldu. Milli Eğitim tarafından 2 öğretmenin görevlendirildiği hastane okulda bazı çocuklar hem taburcu oldu hem de karne aldı. Anne ve babalarda çocuklarının bu güzel gününde mutluluklarını ifade etti. Başhekim Başhekimi Doç. Dr. İbrahim Hakkı Tör, hastanede yatarak tedavi gören çocuk hastaların eğitimlerini desteklemenin kendileri için önemli olduğunu belirtirken özverili çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarına ve hastane okulu öğretmenlerine minnettar olduklarını vurguladı.

Karne programına Erzurum Şehir Hastanesi Doç. Dr. İbrahim Hakkı Tör, Çocuk Servisi Koordinatörü Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ayşenur Daş, Hastane Malı ve İdari Müdürü Fatih Turan ve Hastane Destek Hizmetleri Müdürü Ümit Veli Kaban, veliler ile hastane çalışanları katıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Doktor, Erzurum, Erzurum Şehir Hastanesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir