Sitede 11923 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU34°C

Vali Elban başarılı sporcuları ödüllendirdi

AĞRI - Ağrı Valisi Süleyman Elban, ulusal ve uluslararası yarışmalarda derece elde eden Ağrılı başarılı öğrencileri kabul etti.Vali Elban, Antalya'nın Alanya ilçesindeki ...

Vali Elban başarılı sporcuları ödüllendirdi

AĞRI - Ağrı Valisi Süleyman Elban, ulusal ve uluslararası yarışmalarda derece elde eden Ağrılı başarılı öğrencileri kabul etti.

Vali Elban, Antalya'nın Alanya ilçesindeki Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Yarışmasında 4 dalda Türkiye Şampiyonluğu elde eden Süleyman Emin Erim, Bolu Gerede'deki Balkan Şampiyonasında 5 kilometre klasik stilde üçüncü olan Zozan Malkoç, Ulusal Akıl ve Zeka Oyunları Koridor Turnuvasında Türkiye ikincisi olan Ege Murat ve "Bir Şiir Bir Nefes" Gençler Arası Şiir okuma yarışmasında Türkiye birincisi olan Çağla Karip'i makamında kabul etti.

Beraberinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir ve antrenörleriyle gelen sporcuları altınla ödüllendiren Vali Elban, sporcu ve antrenörlerini başarılarından dolayı tebrik etti.

Başarılı olmanın kolay olmadığını, başarının çalışanın hakkı olduğunu ve çalışanın her şeyi başaracağını söyleyen Elban, başarılı olmanın kimsenin tekelinde olmadığını ve Ağrı'da görev yaptığı sürede Ağrılı gençlerin çok başarılı olduğuna dikkati çekti.

Elban, "Bizim gençlerimiz hem değişik spor dallarında hemde farklı alanlarda ulusal ve uluslararası yarışmalarda inanılmaz başarılı sonuçlar elde ediyorlar. Antrenörleri, hocaları, idarecileri ve aileleriyle kolektif bir şekilde çalışarak bu çalışmanın sonucunu alıyorlar. Bu bize şartların her halükarda başarıda bir avantaj oluşturacağını gösterir. Ama tek başına şartlar başarının tek kriteri yada başarısızlığın tek kriteri değildir." diye konuştu.

-"Ben çok gururlandım. Bu gururum sürekli devam ediyor"

İklimin sert geçtiği Ağrı'da zor şartlar altında sporcuların çok ciddi başarı elde ettiğini bununda çalışmanın her zaman başarı getireceğini gösterdiğini ifade eden Elban, şunları kaydetti:

"Ben çok gururlandım, bu gururum sürekli devam ediyor. Maşallah çocuklarımız hemen hemen her hafta farklı branşlarda derece alıyor, başarı elde ediyor. Gururlanmanın yanı sıra çokta mutlu oldum. Çünkü bu ve benzeri şeyler ilimizde her alandaki kaliteyi, başarıyı ve bir adım öne geçmeyi sağlayacak. Bizim düşünmediğimiz bir alanda yaptığımız bir çalışma çok farklı alanda da olumlu etkiler gösterebiliyor."

Konuşmaların ardından sporcularla sohbet eden Vali Elban, fotoğraf çekiminin ardından sporcuları uğurladı.

Vali Elban başarılı sporcuları ödüllendirdi - AĞRI7

Vali Elban başarılı sporcuları ödüllendirdi - AĞRI1

Vali Elban başarılı sporcuları ödüllendirdi - AĞRI2

Vali Elban başarılı sporcuları ödüllendirdi - AĞRI3

Vali Elban başarılı sporcuları ödüllendirdi - AĞRI4

Vali Elban başarılı sporcuları ödüllendirdi - AĞRI5

Vali Elban başarılı sporcuları ödüllendirdi - AĞRI6

çağla karip ödül1

çağla karip ödül2

1 Yorum

kayacan
kayacan
3 ay önce

anlamadığım şey öğretmen emek vermiş çocuk kazanmış başarı elde etmiş.Ama NEDEN İSE milli eğitim şube müdürleri poz vermekte en önde ler....bırakın reklamı hepimiz sizi tanıyoruz selahetttin hocam ve diğerleri...
lütfen paylaşılsın öğretmenler adına yazıyorum ...

Yorum Ekle