Sitede 5311 kişi varaz bulutluAğrıAz bulutlu8°C

Van TSO Başkanı Takva, görevine döndü

VAN - Van'da 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçiminde AK Parti'den büyükşehir belediye başkan adayı olan Necdet Takva, Ticaret Odası Başkanlığı görevine döndü.Takva, yapt...

Van TSO Başkanı Takva, görevine döndü

VAN - Van'da 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçiminde AK Parti'den büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Necdet Takva, Ticaret Odası Başkanlığı görevine döndü.

Takva, yaptığı yazılı açıklamada, 3 Ay süre ile yerel seçim nedeniyle ara verdiği Van TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine mevzuatın öngördüğü çerçevede yeniden başladığını belirtti.

Bu süre zarfında odanın kurumsal temsiliyetini başarıyla sürdüren yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Takva, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Bundan sonraki süreçte başta odamız üyelerinin hak ve menfaatleri olmak üzere şehrimizin ve bölgemizin ekonomisi için göstermiş olduğumuz hassasiyete aynı duyarlılıkla devam edeceğimizi, iş dünyamız ve saygıdeğer Van halkına bildirmek isterim. Bundan sonraki çalışmalarımızda kurumsal iş birliklerini daha fazla güçlendirerek tüm kurumların sahip olduğu imkan ve enerjiyi ekonomik kalkınma odaklı bir perspektife yönlendirmenin çabası içinde olacağımızı belirtmek isterim. Van şehri, bütün kurum ve kuruluşların hep birlikte hareket ederek ortaklaşacağımız en önemli odağımız ve değerimizdir."(AA)

Yorum Ekle