Sitede 6095 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu16.8°C

Ağrı'da bazı okullar tatil edildi

AĞRI - Yoğun kar yağışı nedeniyle Ağrı İl Merkezine bağlı taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda eğitime bir gün ara verildi. Ağrı’da etkili olan kar nedeniyle Ağrı İl Me...

Ağrı'da bazı okullar tatil edildi

AĞRI - Yoğun kar yağışı nedeniyle Ağrı İl Merkezine bağlı taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda eğitime bir Gün ara verildi.

Ağrı’da etkili olan kar nedeniyle Ağrı İl Merkezine bağlı taşımalı eğitim sistemi kapsamındaki öğrenciler için okullar (7 Ocak 2019 Pazartesi) 1 gün tatil edildi.

Eleşkirt ilçesindeki tüm okullar tatil edilirken, Tutak ilçesine bağlı taşımalı eğitim ve köy okullarında bir gün süreyle tatil edildi.

Ağrı il merkezi ile Tutak ilçe merkezindeki okullar tatil edilmedi.

ağrı okullar tatil mi

2 Yorum

Öğretmen
Öğretmen
6 ay önce

Ne Valiliğin , ne de Milli Eğitim Müdürlüğünün sitelerinden ya da sosyal medya hesaplarından bir duyuru yapılmamış. Sizde 8.55te haber veriyorsunuz. Valiliğin instagram sayfası kar resimleri atacağına kar tatili var mı yok mu onun haberini versin.

dfgherqa
dfgherqa
6 ay önce

Peki merkezde sabah saatlerinde meydana gelen servis kazalarının hesabını kim verecek bir inat uğruna okullar tatil edilmeyip insanlar mağdur ediliyor çocuğumun kazada yaşadığı korkunun sebebi kimler?

Yorum Ekle