Erzurum Yaşam

Erzurumlu minik hafız bölge birincisi oldu

Erzurumlu minik hafız bölge birincisi oldu.

Erzurumlu minik hafız bölge birincisi oldu.

Erzurum

Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi

uygulayan ve Türkiye'deki 58 okuldan biri olan ve Erzurum'da bulunan Sıddık Tivnikli Hafız İmam Hatip Ortaokulu hizmete başladığı 2019-2020 Eğitim Öğretim yılından bu yana gün geçtikçe hem akademik eğitimde hem de hafızlık eğitiminde önemli başarılara imza atıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün düzenlediği Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışmasının Erzurum İl Finaline Erzurum Yakutiye Sıddık Tivnikli Hafız İmam Hatip Ortaokulu adına katılan Hafız Mustafa Efe Uluş, yarışmaya katılan 12 öğrenciyi geride bırakarak İl birincisi olmuştu. Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışmasının Bölge Finaline katılmaya hak kazanan Hafız Mustafa Efe Erzincan'da düzenlenen Bölge Finalinde de 1. olarak, ismini Türkiye Finaline yazdırdı. Hafızlık sürecinde de başarılara imza atan Hafız Mustafa Efe, hafızlık eğitimini 8 ayda bitirdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan, Erzurum, Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye, Yakutiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir