Erzurum Spor

Erzurum Teknik Üniversitesi şampiyon sporcularına Rektör Çakmak'tan teşekkür takdimi

Türkiye Üniversiteler Kick Boks Şampiyonası, Spor Toto Türkiye Kick Boks Şampiyonası ve Turkish Open Dünya Kick Boks Kupası'nda, şampiyon olan ve derece elde eden sporculara, kafile başkan ve antrenörlerine ETÜ Rektörü Prof. Dr. Çakmak tarafından, teşekkür belgesi takdim edildi.

Türkiye Üniversiteler Kick Boks Şampiyonası, Spor Toto Türkiye Kick Boks Şampiyonası ve Turkish Open Dünya Kick Boks Kupası'nda, şampiyon olan ve derece elde eden sporculara, kafile başkan ve antrenörlerine ETÜ Rektörü Prof. Dr. Çakmak tarafından, teşekkür belgesi takdim edildi.

Erzurum - Sporcular, "Kick Light Erkekler" kategorisinde takım halinde şampiyonluk, "Full Contact Bayanlar" kategorisinde ise takım halinde 3.lük kazandı.

Türkiye Üniversiteler Kick Boks Şampiyonası'nda sporculardan; Vedat Ağyürek erkekler 69 kg kategorisinde "Türkiye Şampiyonluğu", Ebru Yakar kadınlar 60 kg kategorisinde elde "Türkiye Şampiyonluğu", Can Ahmet Bağlar erkekler 63 kg kategorisinde "Türkiye Şampiyonluğu" Gökdeniz Yağar erkekler 67 kg kategorisinde "Türkiye Şampiyonluğu" Hakan Koç erkekler 84 kg kategorisinde "Türkiye Şampiyonluğu" Muhammed Enes Yanmaz erkekler 74 kg kategorisinde "Türkiye Üçüncülüğü" Furkan Daşdemir erkekler 94 kg kategorisinde "Türkiye Üçüncülüğü" Melisa Yıldırım kadınlar 60 kg kategorisinde "Türkiye Üçüncülüğü"; Ayrıca ETÜ Spor Kulübünden, Shiva Narımanpanahrad, Turkish Open Dünya Kick Boks Kupası"nda kadınlar 65 kg kategorisinde "Dünya Kupası Şampiyonluğu", yine ETÜ Spor Kulübünden Ebru Yakar ise Spor Toto Türkiye Kick Boks Şampiyonası"nda kadınlar 60 kg kategorisinde "Türkiye Üçüncülüğü" elde eden sporcular oldular.

ETÜ öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Cebrail Gençoğlu "Kafile Başkanı", Emre Şahin ise "Antrenör" olarak Rektör Prof. Dr. Çakmak'tan teşekkür belgelerini alan diğer isimler oldular.

Rektör Çakmak sporcuları tebrik ederek, başarılarının artarak devamını diledi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Boks, Boks Şampiyonası, Erzurum, Erzurum Teknik Üniversitesi, Kick Boks, Rektör, Spor, Spor Toto, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir