Erzurum Yaşam

Erzurum'da gelin arabalarında ay-yıldız sevgisi

Erzurum'da Milli Takımımıza destek için gelin arabalarına ay-yıldızlı bayrak süslemesi yapılıyor.

Erzurum'da Milli Takımımıza destek için gelin arabalarına ay-yıldızlı bayrak süslemesi yapılıyor.

Erzurum - EURO 2024 F Grubu'nda 3 puanla 2. sırada yer alan A Milli Futbol Takımızın Çekya ile bu gece karşılaşacağı maçın heyecan ve coşkusu tüm ülkemizi sarmaya devam ediyor. Erzurum'da A Milli Futbol Takımı'nın Çekya maçı öncesi gelin arabasının çiçeklerle 'Ayyıldızlı bayrak' süslemesi evlenen çiftlerin tercihi oldu.

Erzurumlu çiçekçi Burhan Alagöz, gelen talepler doğrultusunda sipariş aldıklarını belirterek, "Bu gün tarihi ile evlenen genç çiftlerimizin araçlara 'Albayrak' süslemesi talepleri doğrultusunda kaporta üzerine motifli çiçeklerle kırmızı güller üzerine bayraklı süsleme bir hayli yüksek beğeni kazandı. Biz de Dadaşlar Diyarı Erzurum'dan Milli Gururumuza başarılar diliyoruz"

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Dadaş, Erzurum, Futbol gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir