Erzurum Yaşam

Erzurum'da 'Engelli bireyler arası Hadis-i Şerif ezberleme yarışması'

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Aile ve Engelli Koordinasyon Merkezi ile Yakutiye İlçe Müftülüğünün işbirliğiyle ''Engelli Bireyler Arası Hadis-i Şerif Ezberleme Yarışması'' düzenlendi.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Aile ve Engelli Koordinasyon Merkezi ile Yakutiye İlçe Müftülüğünün işbirliğiyle ''Engelli Bireyler Arası Hadis-i Şerif Ezberleme Yarışması'' düzenlendi.

Erzurum - İbrahim Erkal Dadaş Kültür ve Sanat Merkezinde 23 yarışmacının katılımıyla gerçekleşen yarışmada, Erzurum Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğe bağlı Engelsiz Yaşam Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi, Gündüzlü Bakım ve Aile Danışma Merkezi, Özel Güzide Bakım Merkezinden hizmet alan özel gereksinimli bireyler önemli başarılara imza attı.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesindeki kuruluşlardan hizmet alan özel gereksinimli bireyler Deniz Kuşgöz, Aygül Polat, Nurcan Gül ve Berat Kahraman farklı dallarda iki birincilik, bir ikincilik ve bir üçüncülük ödülü kazandı.

Yarışmada dereceye giren özel bireyler Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Aykut'u ziyaret ederek, başarı elde etmelerinde kendilerine destek olan kurum yönetici ve çalışanlarına teşekkür ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Aykut, ''Bu gururu bize yaşatan özel gereksinimli bireylerimizi yürekten tebrik ediyoruz. Onların azmi ve başarısı, hepimize ilham kaynağı oldu. Aynı zamanda, bu başarıda büyük emeği olan hocalarımıza ve katkı sağlayan tüm kuruluşlarımıza da en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu başarı, engellerin azim ve kararlılıkla nasıl aşıldığını gösteren harika bir örnek oldu. Özel gereksinimli bireylerimizi bu tarz yarışmalara hazırlayan kuruluşlarımıza teşekkür ediyor, gelecekteki tüm projelerde de benzer başarılar elde etmeyi diliyoruz'' dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Dadaş, Erzurum, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Yakutiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir