Erzurum Güncel

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan çocuk sahipsiz köpeklerin toplatılmasını istedi

ERZURUM - Erzurum'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla temsili olarak Büyükşehir Belediye Başkanı olan ilkokul öğrencisi Nisa Tahtacı, kentteki sahipsiz köpeklerin toplatılarak barınaklara konulmasını istedi.

Erzurum - Erzurum'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla temsili olarak Büyükşehir Belediye Başkanı olan ilkokul öğrencisi Nisa Tahtacı, kentteki sahipsiz köpeklerin toplatılarak barınaklara konulmasını istedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kutlamalar kapsamında makam koltuğunu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu dördüncü sınıf öğrencisi Nisa Tahtacı'ya devretti.

Makama geçen Tahtacı, kendisini temsili olarak bu göreve layık görenlere teşekkür etti.

Sekmen ile kısa bir süre sohbet eden Tahtacı, daha sonra kentte ve okullarda yapılmasını istediği konular hakkında talepte bulundu.

Tahtacı, okul bahçeleri ile parklardaki yeşil alanların sayısının artırılması gerektiğini belirterek, kentteki sahipsiz köpeklerin toplatılmasını ve barınaklara yerleştirilmesini istedi.

Mehmet Sekmen, temsili olarak makama geçen Tahtacı'ya okul çantası ve kırtasiye malzemelerinden oluşan hediye verdi.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Erzurum, Mehmet Sekmen, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir