Ağrı Yaşam

Eleşkirt Belediye Başkanı Yakut, Kurban Bayramı'nda en yaşlı vatandaşları ziyaret etti

Ağrı'nın Eleşkirt Belediye Başkanı Ramazan Yakut, Kurban Bayramı dolayısıyla ilçenin en yaşlı 10 vatandaşını evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Ağrı'nın Eleşkirt Belediye Başkanı Ramazan Yakut, Kurban Bayramı dolayısıyla ilçenin en yaşlı 10 vatandaşını evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Ağrı - Eleşkirt Belediye Başkanı Ramazan Yakut, ziyarette yaşlı vatandaşların ellerinden öperek hayır dualarını aldı ve sohbet etti. Yaşlıların yalnız olmadıklarını ve her zaman yanlarında olduğunu belirten Yakut, "Onların varlığı bizlere güç veriyor. Onlardan aldığımız dua ve bereketle her daim ilçemize ve hemşerilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı'nı kutlar, sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmelerini dilerim" dedi.

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren yaşlı vatandaşlar da Ramazan Yakut'a teşekkür ederek, "Bizi unutmadığınız ve bu anlamlı bayramda bizleri ziyaret ettiğiniz için çok mutlu olduk" dediler.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Belediye, Eleşkirt, Kurban Bayramı, Ramazan Yakut gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir