Elazığ'da polis ekipleri, evlerinden çıkamayan çocukları ziyaret etti

ELAZIĞ - Elazığ'da polis ekipleri, Karayolu Trafik Haftası kutlamaları kapsamında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından dolayı evlerinden çıkamayan çocukları ziyaret etti.

Elazığ'da polis ekipleri, evlerinden çıkamayan çocukları ziyaret etti

ELAZIĞ - 'da polis ekipleri, Karayolu Trafik Haftası kutlamaları kapsamında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından dolayı evlerinden çıkamayan çocukları ziyaret etti.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, her yıl mayıs ayının ilk haftasının "Karayolları Trafik Haftası" olarak kutlandığı anımsatıldı.

Hafta nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlenerek trafik kurallarının önemine dikkat çekildiği ve bu konuda farkındalık oluşturulmaya çalışıldığı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Bu kapsamda, okulların kapalı olması sebebiyle daha önce öğrenim gördükleri okullarında trafik konularında uygulamalı eğitim vermek suretiyle bilinçlendirdiğimiz çocuklarımızı bu defa evlerinde ziyaret ettik. Trafik üzerine kısa bir sohbet gerçekleştirdiğimiz çocukların, bu konuda gayet duyarlı olduklarını görmekten büyük memnuniyet duyduk. Evde kalmalarını ve trafik kurallarının da akıllarında olmasını hatırlattığımız çocuklara, çeşitli hediyeler takdim ederek ziyaretlerimizi gerçekleştirdik."Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

Ağrı'da "27 Mayıs, 12 Eylül ve 15 Temmuz" yazılı pankartlar darağacına asıldı

Ağrı'da Ramazan Bayramı'nın son günü de sokaklar boş kaldı

Ağrı'da şiddetli rüzgar hasara yol açtı

Ağrı Valisi Süleyman Elban Mehmetçik ve polisin bayramını kutladı

İshak Paşa Sarayı'nın üzerinde oluşan gökkuşağı büyüledi

Yorum Ekle