Elazığ Asayiş

Elazığ'da kesinleşmiş hapis cezası bulunan 43 zanlı yakalandı

Elazığ'da polis ekiplerinin yaptığı çalışmada, kesinleşmiş hapis cezası bulunan 43 zanlı yakalandı.

Elazığ'da polis ekiplerinin yaptığı çalışmada, kesinleşmiş hapis cezası bulunan 43 zanlı yakalandı.

Elazığ - Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ve Asayiş Şube Müdürlükleri tarafından kesinleşmiş hapis cezası ile aranan şahısların yakalanmasına yönelik 11-25 Haziran 2024 tarihleri arasında çalışma yapıldı. Çalışmada, 'Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti' suçundan 18 yıl 8 ay 15 gün ve 13 yıl 23 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 zanlı, 'Hırsızlık ve 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet' suçundan 18 yıl, 'Silahla Tehdit ve Hükümlünün veya Tutuklunun Kaçması' suçlarından 17 yıl 2 ay, 'Ateşli Silahla Tehdit' suçundan 11 yıl 73 ay 37 gün, 'Hırsızlık' suçundan 12 yıl 1 ay ve 10 yıl 7 ay cezası bulunan 2 zanlı, 'Hükümlü veya Tutuklunun Kaçması' suçundan 6 yıl 18 ay, 'Cinsel Taciz' suçundan 6 yıl, 0-5 yıl arası çeşitli suçlardan aranması olan 34 zanlı olmak üzere kesinleşmiş hapis cezası ile aranan toplam 43 zanlı yakalandı.

İl Emniyet Müdürlüğü'nde işlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edilen zanlılar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Adliye, Elazığ, Hırsızlık, Polis gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir