Elazığ Güncel

Elazığ 1. Amatör Küme'de oynanan şampiyonluk maçında kavga

ELAZIĞ - Elazığ 1. Amatör Küme'de Sürsürü Bozduman Elektrik ile Karakoçan 1985 Spor arasında oynanan Play-Off Finali maçı sonunda, futbolcular arasında kavga çıktı.

Elazığ - Elazığ 1. Amatör Küme'de Sürsürü Bozduman Elektrik ile Karakoçan 1985 Spor arasında oynanan Play-Off Finali maçı sonunda, futbolcular arasında kavga çıktı.

Sürsürü Bozduman Elektrik'in Karakoçan 1985 Spor'u 2-1 mağlup ettiği maçın bitiş düdüğünün çalmasının ardından futbolcular arasında arbede yaşandı.

Karakoçan 1985 Sporlu bazı oyuncular, maçın hakemi Turan Çakıl'a fiziki müdahalede bulundu.

Polis ekiplerinin araya girmesiyle gerginlik sona erdi.

Öte yandan Karakoçan 1985 Spor taraftarlarının yer aldığı tribünlerdeki bazı koltukların kırıldığı görüldü.

Maçı kazanan Sürsürü Bozduman Elektrik, Bölgesel Amatör Lig'e yükseldi.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Elazığ, Futbol, Karakoçan, Kavga, Polis, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir