Erzurum Spor

Dr. Gençoğlu, Dünya Kick Boks organizasyonları birliği eğitim komitesi üyeliğine seçildi

ETÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Cebrail Gençoğlu, Dünya Kick Boks Organizasyonları Birliği Eğitim Komitesi üyeliğine seçildi

ETÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Cebrail Gençoğlu, Dünya Kick Boks Organizasyonları Birliği Eğitim Komitesi üyeliğine seçildi

Erzurum - Erzurum Teknik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Cebrail Gençoğlu, World Association of Kickboxing Organizations (WAKO)'da yapılan seçimle Eğitim Komitesi üyeliğine seçilmiştir.

Dr. Gençoğlu, beş yıldır aktif olarak sürdürdüğü Uluslararası Sporcu Komitesi üyeliğinin yanı sıra, 2024 yılında yapılan seçimle Eğitim ve Öğrenci Komitesi üyeliğine seçildi.

Eğitim Komitesi'nin başkanlığını Hırvatistan'dan Dino Bolosevic yürütmekte olan Komite üyeleri arasında İrlanda, Singapur ve Hırvatistan'dan temsilciler de bulunuyor.

Komitenin amacının, WAKO'nun sportif organizasyonları ve bilimsel gelişmeleri izlemek ve eğitim alanında destekleyici bir rol üstlenmek olduğu belirtildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Boks, Erzurum, Erzurum Teknik Üniversitesi, Kick Boks, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir