Ardahan Yaşam

Çıldır MYO Müdürü Özdemir'den protokol eğitimi

Ardahan Üniversitesi öğretim üyesi ve Çıldır Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Ömer Cenap Özdemir tarafından Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yöneticileri ve tüm personeline protokol eğitimi verildi.

Ardahan Üniversitesi öğretim üyesi ve Çıldır Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Ömer Cenap Özdemir tarafından Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yöneticileri ve tüm personeline protokol eğitimi verildi.

Ardahan - 320 kişinin katıldığı ve 2 farklı günde toplam 4 saat süren eğitim programı Ardahan Gençlik Merkezinde yapıldı.

Eğitimde; protokol kurallarına uyulması, saygı ve nezaket kurallarının bilinmesi ve bunlara uygun hareket edilmesinin yanında, ast-üst ilişkilerine dikkat etmenin kamu personel ve yöneticiler için çok önemli olduğu anlatıldı. Ayrıca eğitimde, protokol kurallarının kamusal alan ve sosyal yaşamda düzenlenen etkinliklerde, resmi iş ilişkilerinde, resmi yazışmalarda, resmi toplantılarda uyulması ve uygulanması gereken kurallar bütünü olduğu belirtildi.

Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yöneticileri ve tüm personeline resmi hayatta temsilin esas olduğunun altı çizilerek, kıyafet kuralları, hitap ve üslup, beden dili, karşılama ve ağırlama gibi konular üzerine eğitim verildi.

Protokol Eğitimi Öğretim Üyesi Dr. Ömer Cenap Özdemir'e Gençlik ve Spor İl Müdürü Ramazan Demir tarafından teşekkür plaketinin sunulmasının ardından sona erdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Ardahan Üniversitesi, Çıldır, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir