Ardahan Yaşam

Çıldır'da öğrencilerden 23 Nisan etkinlikleri

Çıldır Şehit Öğretmen Sezgin Yolcu Ortaokulu tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Çıldır Şehit Öğretmen Sezgin Yolcu Ortaokulu tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Ardahan - Şehit Öğretmen Sezgin Yolcu Yatılı Bölge Ortaokulu'nda Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Devran Yılmaz ve öğrencileri tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında "Minik Eller, Büyük Hayaller, "Milli Mücadele Dönemi Kahramanları ve Okumadığımız Gün Karanlıktayız" etkinlikleri gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen etkinliklerde öğrencilerin göstermiş olduğu performans büyük beğeni ile izlendi. Okul personeli Erhan Beşiktaş'ın Türk Ses sanatçısı Rüçhan Çamay rolü programa büyük renk kattı. Gerçekleştirilen etkinliklerin ardından Okul Müdürü Serhat Dursun'a plaket takdim edildi.

Salonda gerçekleştirilen etkinliklerin ardından okul bahçesinde çeşitli oyunlarla bayram kutlaması yapıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Beşiktaş, Çıldır, Şehit gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir