Erzurum Güncel

Canan Uçar'a ilgi yok

İYİ Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı Canan Uçar, seçim çalışması yürüttüğü ilçelerde seçmenin ilgisinden uzak kalıyor.

İYİ Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı Canan Uçar, seçim çalışması yürüttüğü ilçelerde seçmenin ilgisinden uzak kalıyor.

Erzurum - Mevcut Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Mehmet Sekmen'in gölgesinde kalan İYİ Parti adayı Canan Uçar, diğer partilerin seçim karargahlarını ziyaret ederek destek arıyor.

Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde Mehmet Sekmen'in özellikle ilçelerde yoğun destek aldığını gören Uçar, seçim çalışmalarını kırsaldan çok merkezde muhalif parti adayları üzerinden yürütmeyi tercih ediyor. Seçim çalışması için girdiği kahvehanelerde seçmenden ilgi görmeyen İyi Parti adayı Canan Uçar'ın partisinin daha önce aldığı oy oranını yakalayamayacağı seslendiriliyor.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Erzurum, İYİ Parti, Mehmet Sekmen gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir