Bitlis Güncel

Bitlis Valisi Karaömeroğlu, yol kontrol noktalarını ziyaret etti

BİTLİS - Bitlis Valisi Erol Karaömeroğlu, Kurban Bayramı öncesi Tatvan ilçesinde polis ve jandarma ekiplerinin yol kontrol noktalarını ziyaret etti, yapılan denetimler hakkında bilgi aldı.

Bitlis: Bitlis Valisi Erol Karaömeroğlu, Kurban Bayramı öncesi Tatvan ilçesinde polis ve jandarma ekiplerinin yol kontrol noktalarını ziyaret etti, yapılan denetimler hakkında bilgi aldı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Karaömeroğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla Küçüksu Jandarma Karakol Komutanlığı ile İlçe Emniyet Müdürlüğünün ait yol kontrol noktalarını ziyaret etti.

Güvenlik güçleriyle sohbet ederek çalışmalarında kolaylıklar dileyen Karaömeroğlu, daha sonra denetimlere refakat etti.

Durdurulan araçlardaki sürücülerin ile vatandaşların bayramını kutlayan Karaömeroğlu, trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

Karaömeroğlu, sürücülere ve yolculara, "Yolun Sonu Bayram Olsun" farkındalık kampanyası kapsamında hazırlanan broşürlerden dağıttı.

Bitlis Valisi Karaömeroğlu, yol kontrol noktalarını ziyaret etti1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bitlis, Erol Karaömeroğlu, Jandarma, Kampanya, Kurban Bayramı, Polis, Tatvan gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir